Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől érezhetek nyilaló...

Mitől érezhetek nyilaló fájdalmat a hüvelyemben.30 hetesen? 15-20 percenként, kb 2 órája

Figyelt kérdés
volt másnak is ilyen?
2012. jún. 12. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Tágulnak a dolgok
2012. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanezt éreztem pár hete, el is mentem a kórházba megnézetni. Azt mondja a dokim,hogy lehet hogy nyomott valami ideget.2 nap után elmúlt, de nagyon tudott fájni. 29 hetes
2012. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is szokott lenni ilyen, főleg azt figyeltem meg, hogy általában pisilés után. Aztán elmúlik. Hol pár pillanat, hol pár perc.

Mondtam a dokimnak, kérdeztem, hogy ez összefügghet e méhszáj nyílással (30 heti UH-n voltunk nem vizsgálaton) erre azt mondta, amit az elsőnek is, hogy valószínűleg olyan ideget nyom a baba, vagy max. méhlepénnyel lehet összefüggésben, de azt látta az uh-n, hogy rendben van.

Tegnap óta elmúlt? Ha mész dokihoz, azért mondd neki, hogy ez volt.

2012. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!