Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez mi lehetett?...

Szerintetek ez mi lehetett? Aggódjak vagy természetes?

Figyelt kérdés

A párommal kb 2-3 hónap után nemrégen szeretkeztünk, amikor lent játszott az ujjaival, mondta hogy ilyenkor belül is más valami. Kérdeztem hogy mit érez. Azt mondta hogy valami lejjebb van ilyenkor. Mi volt az? Ez normális? Dokim kb egy hónapja nézte a méhszájat, akkor minden rendben volt.

31 hkm


2012. jún. 12. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a méhszájadat érezte.
2012. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem biztos, hogy ott bent is kellene "matatnia" a párodnak, a fertőzésveszély miatt.
2012. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A méhszájad rövidült meg, szerintem azt érezte.
2012. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jövőhét hétfőn megyek legközelebb orvoshoz, szerintem most megfogja nézni, csak szólt volna ha baj van. Sajnos nem tudom milyen volt 2-3 hónapja. :-(

Köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 12. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
ahogy nő a méh, a hüvely a súlytól kicsit megrövidül, "lentebb" kerülnek a dolgok. Teljesen természetes.
2012. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek ment a zöld kéz. :-)
2012. jún. 13. 12:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!