Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magas vérnyomás (140/60)...

A magas vérnyomás (140/60) normális 37 hetesen?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból alacsony a vérnyomim és most, ugyanennyi idősen ugyanannyi nekem is, mint amit te írsz. Nekem azt mondtak, h ez így ok még akkor is, ha az alacsony es a magas vérnyomim között nagy a külünbség, mert ez a tartomány még az oknak felel meg.
2008. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ez már határérték a magas vérnyomást illetően, de egy mérés nem mérés, ha háromszor egymás után is ilyen marad, akkor figyelni kell rá, nehogy toxaemia tünete legyen! Bár jó jel, hogy a második értéked (60) nem magas, ugyanis ez is általában magasabb a toxaemiában. nyugi és ellenőrizzétek gyakrabban. Már nincs sok hátra, boldog babavárást kívánok!!!
2008. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia én 6 hónapos korom óta gyógyszert szedtem a vérnyomásomra!

Ahogy telik az idő csk magasabb lessz, én pl 180/120 mentem szülni, majdnem császároztak!!!!Én 39 hétre szültem!

Ne izgulj!

10 hetes baba anyukája

2008. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!