Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók ezek az értékek?

Jók ezek az értékek?

Figyelt kérdés

Ma voltam Uh-n a csaj azt mondta h nem felel meg 12hetesenek, pedig mensi alapján 12+2hetese vagyok!

CRL:48mm, BPD:17mm, azt mondta h még csak 11+2-3napos vagyok, baj ennyi eltérés?



2012. jún. 11. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
miért lenne baj? semmi gond, fiatalabb a terhességed, mint ahogy számolták. nincs ezzel semmi baj, elég gyakran megesik, hogy hol fiatalabbnak, hol idősebbnek mondják a terhességet.
2012. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jók. Amikor én mentem a 12 hetesre, a hivatalos terhesgondozáson 49 mm-nek mérték a babát, azonnal haza is küldött, hogy még nem vagyok 12 hetes.


Otthon is meg tudtuk nézni, mert a férjem orvos - kinyújtózott, és 62 mm-nek mértük, 1,1 mm-es tarkóredővel. Ennyin múlott - megvártuk, amíg nem összegömbölyödve kell mérni.


Hozzátartozik, hogy mi pontosan tudtuk, hogy mikor fogant, így ezért voltam benne biztos, hogy nem lehet, hogy nem vagyok 12 hetes. Ennyi eltérés egyébként, akkor is belefér, ha az uh-s jól mért - vsz. picit később fogant.

2012. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Veszélyeztetett terhes vagyok így ez volt már a 4. uh-m, eddig csak 2-3nappal látszott kisebbnek, ezért aggódom.

Bár nézegettem neten és vannak olyanok akiknek teljesen ugyan ez az eredményük! Remélem tényleg csak összegöngyölödött:)!

2012. jún. 11. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!