Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abból, hogy hol érzem csuklani...

Abból, hogy hol érzem csuklani, meg lehet állapítani, hogy fej vagy medence végű a baba fekvése?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem amikor lent csuklik, akkor faros. amikor köldök vonala körül, akkor fejvégű. sajnos még mindig forog össze vissza a babám, pedig mindjárt töltöm a 35.hetet!
2012. jún. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tegnap még lent éreztem teljesen, ma reggel meg fent a köldököm felett a csuklását. Nem értem. Ilyenkor megfordul?

Jó lenne, ha már fejjel lefelé lenne, akkor nem idegeskednék azon, hogy császár lesz-e.

2012. jún. 11. 08:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. nekem 2. bab lesz. gondolom ezért van nagyobb helye... én is emiatt vagyok tiszta stressz, mi lesz a szülés végkimenetele...

te hányadik hétben vagy?

2012. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában ha kicsivel a szeméremcsont fölött érzed, akkor fejvégű, ha magasabban, akkor faros. De kivételek vannak.
2012. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. nekem mindig ahogy leírtam, úgy fekszik. van ultrahang készülékem, ezért vagyok ilyen naprakész!
2012. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én lent érzem a csuklásokat, és fejvégű fekvésben van a 25. hét óta. Ráadásul rugdalózásnál simán kinyomja a talpát, amit ki lehet tapintani és a bordámat is tapossa...

37 hetes kismama

2012. jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Nekünk is van uh! :)) Nektek hogyhogy? :) Nálunk a férjem orvos, és ő mondta azt is, hogy az általános tapasztalat az, hogy ha lent érezhető, akkor kpf.


Nekem ez be is jött, egészen lent csuklott, és fejvégű volt.

2012. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állatorvos vagyok :)
2012. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!