Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó hónapban (36....

Az utolsó hónapban (36. héttől) lehet Candibene kúpot és krémet használni? A méhszájam 2110 a 37. hétben.

Figyelt kérdés
Biztosan tudom hogy enyhe gombám van de nem akarok az orvoshoz rohamgálni. Még középidőbe volt gombám és akkor írt plussz 1 dobozt ha esetleg később ujra előjönne. A tájékoztatóra is csak az van írva hogy terhesség első 3hónapjába nem ajánlott.
2008. ápr. 26. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem is rohangálsz el az orvoshoz, legalább telefonon kérdezz rá. A belső méhszájad ugyan zárt, de mégis el kezdett kinyílni, amit csak orvosi vizsgálattal lehet eldönteni, hogy most hogyan is áll. Nem biztos, hogy most is ez a helyzet. Miből gondolod, hogy gombád van? Más betegségeknek is vannak ugyanolyan tüneteik, amire a Candibene kúp hatástalan. Mivel a felszálló fertőzés koraszülést és a babád komoly betegségét is okozhatja én nem hiszem, hogy egy felelősségteljes orvos zaklatásnak venné, ha felkeresnéd a panaszaiddal. Én úgy gondolom inkább beszélj vele mielőtt elkezded használni.

Majorné Zsuzsa dúla

2008. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!