Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a helyzet olyankor, ha nem...

Mi a helyzet olyankor, ha nem tudom meginni a szirupot cukorterhelésnél, vagy esetleg kihányom?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kihányod, akkor szerintem meg kell ismételni (ha nem telt le a 2 óra, hogy értékelhető eredménye legyen).
2008. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én citromot facsartam bele, és jégkockákat tettem hozzá...Isteni fincsi volt :)
2008. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták, hogy tök fini:)Miért ne tudnád meginni?
2008. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert undorodom az édes dolgoktól... :(
2008. ápr. 26. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de borzalmas íze volt. Vigyél magaddal citromlevet, azt lehet bele rakni. Ha kihányod jól összeszidnak, hogy milyen béna vagy(bocsi de előttem szidtak le egy kismamát) és megismétlik.
2008. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha összeszidnak, a maradékot rájuk irányítom.

Nehogy már egy várandós nővel kekeckedjenek, főleg, ha kínzásnak vetik alá :(

Ez a citrom dolog jól hangzik, én is rosszul vagyok a tömény, édes dolgoktól.

2008. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csajok, a cukorterhelés nem kötelező és nem is nélkülözhetetlen vizsgálat! Csak annál kell elvégezni, akinél a normál vérvételkor probléma volt! Megtagadhatod, mert sem neked, sem a babádnak nem jó, ha direkt kínoznak feleslegesen. Ha amúgy volt probléma, persze megértem, hogy meg kell csinálni, de ha nem, akkor egyszerűen mondj nemet! Jogod van hozzá!
2008. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is nagyon féltem tőle, de nagyon rendes volt a laboros csaj. Jó hidegre csinálta, és beleöntött egy csomó citromlevet, mert vittem magammal. Nekem egyébként azt mondta a doki, hogyha nagyon nem megy, akkor marad a régi jól bevált tej-zsömle dolog. Szóval, fel a fejjel! És sok sikert! :-)

23 hetes kismami

2008. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!