Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31/4 hetes terhes vagyok,...

31/4 hetes terhes vagyok, vizesedik a lábam és a kezem is dagad egy kicsit. A védőnőm szerint ne igyak sokat!?

Figyelt kérdés
...ilyen melegben?!? dinnyét is sokat eszek, mert nagyon jólesik és inni is iszok ha szükségem van rá, mert rosszul vagyok ha szomjazok.ilyen melegben ezt hogy ne csináljam?! ez jót tesz nekem?
2009. júl. 2. 12:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod, vizeleted rendben?Én toxémiás voltam, így kezdődött.A végén úgy néztem ki, mint a michelin baba...
2009. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval. Kérdezz rá a dokinál, az enyém azt mondta, ha hirtelen nagy súlyváltozás, vizesedés van, azonnal szóljak!


Ezen kívül nem szabad megvonni a folyadékot, mert koraszüléshez vezethet, ha kiszáradsz ilyen melegben. Micsoda hülyeség, hogy ne igyál?!

2009. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
vérnyomásom, vizeletem rendben! már vagy 2 hónapja vizesedek, sztem nem nagyon.a doki csak annyit mond h pihenjek vele. de majd csütörtökön beszélek vele, de sztem addigra bőven lemegy a lábamról, majd kipihenem...
2009. júl. 3. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!