Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen eszméletlenül...

33 hetesen eszméletlenül erősen mozog, normális ez?

Figyelt kérdés

tegnap éreztem először, hogy majd kirúgja a "háza oldalát" :)

kicsit kellemetlen mert nem szoktam még meg, eddig nem mocorgott ilyen intenzíven. Lehetséges, hogy normális ez így? mert olvastam egy két helyen ha aggódok amiatt, hogy keveset vagy túl sokat mozog akkor hívjam a dokimat. Most akkor ez jó és normális, és ilyen miatt ne is zavarjam a nőgyógyászomat?

köszi



2012. jún. 5. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A front is lehet az oka! Tegnap nekem is nagyon aktív volt, ma inkább alvós kedvében van!

35 hkm

2012. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt még hozzá teszem, hogy tegnap voltam fogorvosnál gyökérkezelés végeztével amalgámmal tömte be. Szabad azt? lehet az a baj? olvastam h árthat. Igaz?
2012. jún. 5. 12:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem kell aggódnod! Én azt vettem észre, hogy a front közeledtével nagyon aktív, főleg este 11kor, néha már ijesztően, utána megint nyugisabb. De tegnap például délben jött rá, alig bírtam ebédelni!:)

34hkm

2012. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:) aranyos :)


és azt nem tudjátok, hogy mi az a "pattogás" (máshogy nem tudom leírni)

mindennap érzem, főként este amikor már fekszem, de most is érzem, pedig ilyenkor nem szokott. Olyan mint amikor elnyomok egy ideget mondjuk a lábamban, és így ugrál :) vicces de tényleg nem tudom leírni másképp. Ezt viszont a hasamban érzem. Ez nem lehet csuklás szerintem, mert nagyon sűrű másodpercenként 1x érzem és kb 30 percig szokott tartani. Mi lehet ez?

2012. jún. 5. 12:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vok, a töméssel kapcsolatban nem hallottam jókat. Pattogást sem tapasztaltam még, ne harizz, hogy nem tudok ebben segíteni!
2012. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 gabszem ***** válasza:
nekem végig, még a szülés napján is majd ki akart ugrani úgy ficánkolt, éjszakánként is.
2012. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is a frontra tippelnék, de azért ha még holnap is ezt csinálja, akkor hívd fel a dokit és kérdezz rá!


Az amalgám tömés helyett lehet kérni cementet, ami nem káros, és ingyen van! A fogorvosodnak rá kellett volna kérdeznie, hogy milyen tömést szeretnél.

2012. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az tök jó :( akkor most aggódhatok hogy bejuthat a kicsi szervezetébe a tömésben lévő higany? miért nem kérdezett rá a doki, vagy hogy hogy nem tudta, hiszen azt tudta hogy terhes vagyok :-O
2012. jún. 5. 12:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 33 hetes vagyok. Eddig 3 frontot érzékeltünk, az egyik ma hajnalban volt. Annyira rúgdosott, mocorgott hajnal 4-kor, hogy nem bírtam aludni, kijöttem olvasni. :)

Tegnap szinte meg se mozdult a nagy melegben. Ma aktívabb.

Szerintem ne aggódj, minden okés.

Kitartás a maradék hetekre! :)

D

2012. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi neked is :D
2012. jún. 5. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!