Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig semmi bajom nem volt...

Eddig semmi bajom nem volt viszont 4-5 napja nagyon rosszul vagyok,mindentol (szinte mindentol) ram jon a hanyinger. Azt mondtak,hogy hanyingerre jo a keksz es a hideg tej, de ha azt sem birom lenyelni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A Pepsi-bol 1 fel korty es kicsit jobban vagyok....de nem tulzottan(ez nem art a babanak?)

....A patikusom azt mondta h az Elevitet olyankor vegyem ha hanyingerem van....de ures gyomorra nem szeretnem...


2008. ápr. 26. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk így.Nekem is volt az elején olyan,hogy egész nap egy fél narancsot,meg kb 5 db háztartási kekszet ettem.Ez olyan 2 hétig tartott.Volt,hog haza kellett mennem,mert nem bírtam tovább melóhelyen,mert egy kicsit több parfümöt használó embertől is hányni tudtam volna,persze hányni meg nem sikerült,mert nem volt mit kihányni...Remélem hamarosan jobb lesz neked is:)
2008. ápr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én mindig kihánytam az elevitet.Szerintem ez hülye ötlet.inkább akkor vedd be amikor már megnyugodott a gyomrod.Nyugi elmúlik.A kóla nem árt, sokan írták itt már, hogy azt iszogatják, mert a szénsavtól jobban lesznek.a 12. hétre kutya bajod se lessz:DNekem az jött be anno, hogy ahogy felkeltem azonnal ettem vmit.Egy szendvicset mondjuk....

24 hetes kismami

2008. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 3hónapig nem ettem jóformán semmit...napi kb 2háztatási keksz es egy negyed kifli..az ivás meg úgy nézett ki, hogy kb fél litert tudtam inni naponta nagy nehezen...minden kijött belőlem...mínusz 6kg...de nem száradtam így se ki! nyugi! figyelj magadra, ha nagy a gáz, kapsz infúziót, de nem lesz semmi baj, csak kitartás!!
2008. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a 12. héttől kutya bajod sem lesz, kiindulva a saját példámból! Én most vagyok 14,5 hetes és pl. tegnap este is hánytam, mert a babának túl sok volt a fagyi, amit megettem du. Próbálj meg enni és talán az Elevit helyett valami mást keresni, nekem attól pluszban hányingerem volt. Keksz, gyömbértartalmú ital, tej, talán B6 vitamin, ezeket javasolják hányingerre, de megmondom neked őszintén, nekem egyik sem segített.
2008. ápr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is nagyon hányingeres hányós voltam az elején és kipróbáltam a gyömbérkapszulát. Reggel és este 2-2-őt szedtem. Próbáld ki nekem segített!!

34 hetes kismama

2008. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem hányingerre a tic-tac jött be az első fiamnál, csak 1 szemet óvettem be ha negyon rosszul voltam. A második fiamnál homeos bogyók segítettek, többféle van gyógyszertárban segítenek. Túl leszel rajta kitartás! Boldog babavárást!
2008. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

7 hetes vagyok minden nap én is szörnyű hányingerrel

küzdök, nekem az orvosom a B6 vitamint javasolta és pró-

bálkozom a Daedalon gyógyszerrel, de nekem sem segit

semmi.

2008. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!