Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, aki szinte...

Van olyan kismama, aki szinte végig a terhessége alatt hasmenéssel küzdött?

Figyelt kérdés
És hogy vészeltétek át?
2009. júl. 1. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én megkérdeztem a dokimat,hogy normális ez?Mert inkább székrekedésről hallani.Azt mondta,örüljek neki,ha egyéb probléma nincs,akkor ez sem lehet baj.Szerintem a baba "masszírozza" az ember beleit.Nem tudom,hogy emiatt-e,de csak 13kg-t híztam,pedig ettem ami jólesett.39 hetes km.
2009. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tehát akkor van ilyen.Mert én is mindig csak az ellenkezőjéről hallottam,és mindenki úgy néz rám,mintha valami őrültséget mondanék...:)

2009. júl. 2. 09:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem az első pillanattól kezdve hasmenésem van! Nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget, az orvosnak természetesen szóltam, de mondta, hogy nem baj. Még mindig jobban jártam mint azok akik végig hányják az egész 40 hetet. Én sem híztam sokat, eddig összesen vagy hét kilót. Ne aggódj! Mindenkinek más az emésztése és mindenki másképp éli meg a várandós állapotot, nem törvényszerű, hogy székrekedésednek kell lennie és kész! Ez butaság! Nyugi! Jó babavárást. 32 hetes kismama
2009. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!