Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után kezd meglátsza...

Mennyi idő után kezd meglátszani a terhesség a picin? Mennyi idő után gömbölyödik észrevehetően?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 21. hét volt az,amikor először átadták a helyüket a BKVn,igaz kertésznaci volt rajtam.De volt,akinek csak a 22-23. hét környékén tűnt fel.Persze aki tudta,hogy nem meghíztam,hanem baba van,az tudta hogy nem egy kisdinnyétől gömbölyödik a poci.Bár,találkoztam akkora taplóval is,aki a 26. héten rákérdezett,hogy megszültem-e már.
2008. ápr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem is a picin de a pocin nálam is a 19-20 hét környékén volt egyértelmű, hogy nem csak szimpla túlsúlyról van szó.Bár nekem már elég hamar elkezdett nőni a hasam úgy 4-5 hét környékén.

De a BKV -én (és ezt majd te is teszteld le)10ből 1 ember adja át a helyet, annak ellenére hogy már egyértelműen látszik hogy terhes vagyok.Nem mintha le akarnék ülni, de akkor is!!

2008. ápr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a 20. hét után kezdett nőni a pocim. Most 33 hetes vagyok, de a buszon (Debrecenben)senki nem adja át a helyet, pedig inkább leülnék, mert félek,hogy fékezésnél elesek, meg már nem is bírok sokat állni. Szóval az emberek többsége ilyen "kedves", bámulni tudja a pocakod, de ennyi.

A 7. hónapban már szép nagy pocid lesz. :-)

2008. ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen igen.Megállsz felettük, a helyet senki sem adja át de bámultak meredt szemmel.Szerinted?Milyen társadalomban élünk??:(
2008. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 20 hetes és már gömbölyödik a pocim, e inkább terhesruhákban vagy szűk ruhákban látszok igazi terhesnek. Én is nagyon várom már, hogy szép nagy legyen!
2008. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!