Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom nem akar majd bejönni...

A párom nem akar majd bejönni a szülőszobára, és néha olyan, mintha nem is érdekelné a baba. Emellett mindent megtesz, de mégis ezt érzem. Lehet hogy csak én érzem így? A babát ő is akarta.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 16:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne akard elrontani a párodat:)))

Ezt úgy értem,hogy tudom hogy mostanság az a divat,hogy mi nők futunk be szép karriert,keresünk sok pénzt,a családra meg semmi idő,mű kaja otthon,a gyerekek meg elhanyagolva,vagy ez mind az apuka feladata lesz.

És szépen elnőiesednek a férfiak,elfelejtik,hogy miért vannak ők,mi lenne az ő dolguk,mert sok nő ha tehetné még a terhességet,a szülést is átruházná a párjára,mert sokan közülünk nem tudják hol lenne a helyük,mi lenne a feladatuk,mire van a nő és mire a férfi teremtve,a nők akarják hordani a nadrágot.

Szerintem maradjon a cipész a kaptafánál.

A párod biztosan szeret benneteket,hisz bizonyítja nap mint nap.De értsd meg,hogy ő férfi,máshogy gondolkozik.És nehogy azt hidd,ha lát a szülőszobán kiterítve,akkor jobban fog szeretni,többre tart majd,vagy át tudja érezni amit te,mert ez lehetetlen..stb...(csúnya példa,de te sem tudod elképzelni milyen a tökönrúgás,pedig lehet hogy sajnálod aki így jár,de sosem fogod érezni):)))

Szerintem ne akard kényszeríteni,ha nem akar bent lenni.

Az én férjem bent volt velem mikor a második gyerekünkkel vajúdtam,sajna császáros lett,de megbeszéltül előre,hogy kimegy ha szülök.Most nem jön be,mert én annyira nem akarom.Nem volt jó,hogy ott volt nekem sem,és őt is megviselte.

Ha te úgy érzed,szükséged van valakidre,kérd meg az anyukádat,ha vagytok olyan viszonyba,vagy a legjobb barátnődet,aki a legközelebb áll hozzád.


Könnyű szülést kívánok.

2008. ápr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia! Az első fiamnál nem tudta eldönteni a férjem, hogy bejöjjön-e, a szülőszoba előtt a szülésznő kérdezte, akkor döntötte el. Nagyon nagy élmény volt mindkettőnknek, nem azzal foglalkozott, hogy hogyan jön ki a baba, hanem velem, gyakorlatilag az egész vajudást szülést végig beszélgettük.. :)

Most már mindenképpen be akar jönni! Ő is sokat dolgozik, nem nagyon van ideje a vizsgálatokra eljönni. Ettől még nagyon szereti és várja a picit. Majd ha a karjában tartja, akár a szülőágy melett, akár a folyosón egyből APA lesz :)

Boldog baba várást és könnyű szülést :)

2008. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a közvetlen környezetemben volt olyan, aki bement, mert a felesége szerette volna, de utánna annyira nagy trauma érte szegényt, hogy nem tudott a feleségéhez hozzáérni. Ez idővel annyira kihatott a szexuális életükre, hogy el is váltak. Szerintem ne erőltesd, és mondjuk nem is engedném, hogy bent legyen. Ez egy nőnek a legintimebb dolga, és bár szép pillanatok amit átérzel, ő ezt nem biztos, hogy érezni fogja, látni viszont annál inkább. Én biztos nem tenném ki őt egy ilyen dolognak, mert nem tudhatod, hogy hat rá. Ne erőltesd! Apus is megtesz mindent értünk, de ezt nemszeretné ő sem. Amúgy is mindig rosszul van a kórházban, úgyhogy nem kockáztatok.

Gratulálok, és értsd meg a párod ebből a szempontból.

16 hetes kismama

2008. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!