Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajfestésnél-szőkítésnél, mi...

Hajfestésnél-szőkítésnél, mi a veszélyesebb terhesen: h a festék beszivároghat a testbe, vagy az erős szaga?

Figyelt kérdés

ha "csak" a szaga,akkor kivilágosíthatom a hajam szőkítővel/később sima festékkel festeném ami ammóniamentes/ szabad levegőn?


20 hetes vagyok


2012. máj. 31. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A belélegzett károsanyag árt, bőrön át nem szívódik fel annyi, amennyinek szisztémás káros hatása lehet. Jól szellőző szobában is lehet hajat festetni, ammóniamentessel pláne.
2012. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van. A fejbőrödön keresztül nem jut be festék (mert ennyo erővel testápolót sem lehetne használni :) ), csak a szaggal van probléma.
2012. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a belélegzett gázok ártalmasak. Csak jól szellőzött helyen (vagy szabad levegőn) fess haja, még az ammóniamentessel is.
2012. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.én tapasztalatból írok.13hetes voltam mikor festettem a hajam.már több mint 1éve szőke a hajam és elég nagy lenövésem volt mikor megtudtam hogy jön a baba, és nehéz volt kivárni hogy túllépjem a 12.hetet...a neten azt olvastam ha muszály akkor azután érdemes és a belélegzett anyagok a károsak.a szőkítővel nem volt semmi gond de a szokásos 40perc helyett 25ig tartottuk a hajamon.ezután jött a festék ami nekem pár perc után csípte a fejböröm a szemem és még a szemöldököm meg a homlokom is fájt, pedig egy pólón keresztül vettem levegőt és az ablakban ültem.15perc után mostuk le....az eredmény vörösessárga tő lett :-D bár a sötétbarnánál egy fokkal jobb de most már megint 2hónapos a lenövésem szóval gondolhatod....bár mosásonként fakult a vöröses árnyalat de így is sárga ott a hajam...lassan megint festve lesz, remélem most szebb lesz :-D de ez teljesen megéri hiszen lesz egy csodaszép kisbabám :-) majd utána megint szép lesz a hajam :-) de persze lehet a te hajad másképp reagál majd de úgytudom a terhesség alatt a haj is megváltozik :-) sikeres hajfestést :-)
2012. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!