Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdett el megjele...

Kinek mikor kezdett el megjelenni a linea nigrája, és a végén milyen erős lett, illetve mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Szombaton töltöm a 15. hetet és mintha látnám, hogy ott van, de még elég halványka.

2012. máj. 25. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Két gyermekem van de egyiknél sem volt még egy halványka sem.
2012. máj. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 17 hetes vagyok, kb. 2 hete mondta a Párom, hogy látszik. Én nem vettem észre, de amikor jobban megnéztem, tényleg látszik... Azóta nem sötétült.

2012. máj. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a két fiammal 20 hét környékétől látszott,most 27 hetes vagyok a lánykámmal,de még nincs egyáltalán.
2012. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy mikor jött elő, de elég erős volt, és szülés után még hónapokig látszott, persze egyre halványabban. Szóval nekem időbe telt, hogy eltűnjön.
2012. máj. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! 26 hetes vagyok, de semmi nem látszik, pedig hófehér a bőröm, már egy halvány csík is látszódna, ha ott lenne, de nincs semmi.
2012. máj. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, nekem egészen feljön a szegycsontig, de nem emlékszem pontosan mikor jött elő, kb. 20 hetesen kezdődött!
2012. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó! Kislányt, vagy kisfiút vársz? Csak mert anyósom (eléggé babonás) azt mondja, hogy ha a csík feljön a szegycsontig, akkor fiú. Kíváncsi vagyok, hogy igaz-e, bár mondjuk kétlem. Mi mondjuk még nem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány, talán jövőhéten!

2012. máj. 25. 09:49
 8/13 anonim ***** válasza:
nagyon fehér bőrűeknél nem is szokott látszani.
2012. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kislányt várunk! Sajnos ez nem jött be neki :D
2012. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia.Én nagyon fehér bőrű vagyok.Sajnos nem tudom mikor jött elő pontosan,de én csak a 3.trimeszterben vettem észre.Nem olyan erős a vonal.Nekem nem jön fel szegycsontig:)Kisfiú.

41+2

2012. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!