Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdett el megjele...

Kinek mikor kezdett el megjelenni a linea nigrája, és a végén milyen erős lett, illetve mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Szombaton töltöm a 15. hetet és mintha látnám, hogy ott van, de még elég halványka.

2012. máj. 25. 08:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem kb. félidőben jöt elő, és szülés után elég sokára múlt el, talán még egy év múlva is látszott halványan. köldökömig jött csak fel, kislányom van. :)
2012. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fehér bőrű vagyok, mégis kijött, szinte előbb, mint ahogy pozitívat teszteltem volna. 5 hetesen már kinn volt, nem volt nagyon sötét, vöröses barnás volt, szegycsontig felért, kislányom van. Kb. másfél év után múlt el teljesen, addig folyamatosan halványodott.
2012. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien válaszoltatok, és mindenkinek gratulálok!

Lehet, hogy anyósom csak bemesélte nekem, hogy ott van és csak ezért látom, de tényleg nagyon nagyon halvány (lehet hogy a pihék rendeződnek úgy a bőrőmön, hogy sejtetik, hogy ott van).

Nézegettem a neten képeket a linea negráról és van akinek brutálisan erős és vastag is, remélem nekem nem lesz ilyen. De láttam olyat is, akinek hatalmas volt a pocakja és egy fikarcnyi sem látszott. Szerintem nem mindenkinek jön elő...

2012. máj. 26. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!