Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég költöztünk a fővárosba,...

Nemrég költöztünk a fővárosba, még itteni hivatalos címünk sincs, am ugy néz ki terhes vagyok. Hová fordulhatok így?

Figyelt kérdés
Esetleg tud valaki egy jó doktort?
2008. ápr. 25. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:

www.timmermann.hu

Nagyon jó a doki, hozzá szinte "bárki mehet". :)

2008. ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a helyedben becsengetnék a szomszédba és megkérdezném, hogy melyik háziorvoshoz tartozik az az utca ahol laksz, ha ez megvan az orvos tud segiteni, melyik kórházba menj és megadja a védőnőd elérhetőségét. Sok szerencsét!
2008. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj el a gyerekorvosi rendelőbe, vagy hívd fel, és keresd a védőnőket. Ők a címed alapján megmondják, hova kell menned. De a lakcímkártyát meg kell csináltatnod, mert azt kérik mindenhol!

Az orvossal kapcsolatban nekem az a véleményem, hogy az a legjobb, ha egy jó (kérdezgess utána, olyanoktól, akik már voltak/szültek ott), de közeli kórházat keresel (a legszerencsésebb, ha alapból odatartozol), és ott keresel dokit. Sok ezzel kapcsolatos fórum van a neten. Én költözés után 3 hónappal lettem terhes, normális, népszerű kórházhoz tartozom (igaz, ez csak a szülészetére vonatkozik), a honlapon megnéztem, milyen dokik vannak ott, és a neten utánuk néztem. Több lehetőség volt, végül egy ismerősöm javasolt egy rendes dokit.

2008. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!