Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is éreztetek hasonlót? A...

Ti is éreztetek hasonlót? A Ti párotok is megnéz más lányokat az utcán?

Figyelt kérdés

Ma rám tört egy kis depressziós hajlam. Minden tök jó volt, addig amíg el nem mentünk sétálni.

Eddig 4 kg-t szedtem fel, ami eléggé látszik. Eddig sem voltam egy vékonycsontú lány, de most olyan kis töltött galamb lettem. Szóval, elmentünk sétálni, tök jó idő volt, természetesen minden lány csini nyári ruciban volt, és egyszerűen úgy éreztem, hogy párom mindet stíröli. Máskor is volt már ilyen, de akkor valahogy nem foglalkoztam vele. Hisz hagy nézze, abba semmi nincs- gondoltam én. De most annyira rosszul esett. Ha láttam, hogy közeledik egy csinos lány, akkor inkább elnéztem a másik irányba, csak nehogy lássam, hogy végig méri. Tudom, hogy engem szeret stb. hisz boldogok vagyunk meg minden, de felmerült bennem, hogy ha már most 4 kg többletnél ilyen dolgok zavarnak, akkor mi lesz később. Mást is zavar ez, vagy csak engem???

Ja, és a Balcsira megyünk 1 hónap múlva nyaralni, Siófokra, ahol tele lesz a part dögösebbnél dögösebb csajokkal, nem tudom hogy fogom kibírni, hogyha mereszti rajtuk a szemét, úgy hogy én meg akkor már gurulni fogok! :(

18 hkm

(én 27 Ő 33 éves)


2012. máj. 27. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ez azért nagyon nagy tapintatlanság a párod részéről, szerintem mond el neki, hogy téged ez mennyire bánt. Ha terhes vagy, ha nem, ha van rajtad plussz, ha nem, egyszerűen illetlenség bámészkodnia egy férfinak nővel az oldalán. Szerintem ez az egyik legnagyobb sértés, amit elkövethetnek ellenünk.
2012. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A párom és közöttem van egy alapvető kölcsönös tisztelet. Szoktunk arról beszélgetni, hogy ha látunk valahol egy csajt, nőt szerintünk jól néz-e ki, ha szóba kerül. És igenis meg szoktam Én is jegyezni ha szerintem egy nő csinos.


A kérdésre válaszolva: a párom szerint mindig is Én voltam és vagyok a legszebb nő, nem csak érezteti, de mondja is, megdícsér. Éppen ezért ha megnéz egy nőt (sosem feltűnően csinálja) nem háborodok fel, mert a szeme arra van, hogy használja.


21hkm

2012. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kicsit túlreagálod? Én is ilyen voltam régen, folyton azt gondoltam, hogy más csajokat néz a párom. De rájöttem, hogy én viszem túlzásba. Egyébként meg a férfiak szeme, szervezete valahogy úgy van "programozva", hogy észre vegye a szépet. Én rájöttem, hogy nincs ezzel semmi gond, sőt amióta nem úgy gondolkodom, mint régen, hogy biztosan más csinos nő jobban tetszik neki, meg ilyenek, azóta sokkal jobban el tudom fogadni ezeket a dolgokat, sőt én is megnézem a szép nőket. Egyébként nekem szerencsém van, mert amióta terhes vagyok, a férjem többet dicsér, mint valaha, teljesen el van tőlem ájulva. Ja, olvasd el a Férfi agy című könyvet, kicsit megmagyarázza a férfiak fura észjárását.

De persze, ha a pasid tényleg tapintatlan és úgy van, ahogy mondod (mármint nem reagálod túl), akkor az tényleg bunkóság tőle, beszélned kellene vele, hogy neked ez rosszul esik.

2012. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Anita8401 ***** válasza:
Persze,hogy rosszul esik főleg,hogy mèg a hormonjaid is pörögnek ezerrel,nálunk is előfordult egyszer mikor a második fiunkat vártuk és olyan nagyon rosszul esett,hogy az utca közepèn fakadtam sírva.Na akkor úgy elszégyelte magát a pàrom,hogy azóta más nőre rà se néz.Most meg ikreket várunk és már gömbölyödök pedig csak 13 hetes vagyok :-).
2012. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írja is a kérdező,úgy ÉRZI hogy minden csajt stíröl.Nekem is van néha,hogy azt érzem párom mást les,de tudom,hogy nem is,mert engem szeret és imádja a nagy pocakomat.Minden pasi és minden nő megnézi a másik embert.Ha valaki szembe jön velem,megnézem általában.És én is stíröltem már nőt,de mert mérhetetlenül rondának láttam annak ellenére,hogy ő meg nagyon szépnek hitte magát.Férfiak se feltétlen azért bámulják a másik nőt,mert az szép...De ne aggódj,terhesnek nézel ki gondolom nem ducinak...
2012. máj. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne izgasd magad ezen!!

A párod biztosan úgy szeret, ahogy vagy!!

És nem véletlen szeretne Tőled gyereket!!

Inkább legyél büszke a gömbölyödő pocakodra! :)

Ha meg zavar az a pár felszedett kiló, figyelj oda kicsit, hogy ne egyél össze-vissza mindent, csak azt, ami a babának fontos(nem neked:csoki, süti, tészták , fagyi stb.) és akkor nem fogsz sokat hízni.

Mert azért a java majd a vége felé jön!!

Amúgy a hormon változások miatt szerintem minden kismama fejében szövődnek ilyen és ehhez hasonló butaságok, hogy mindenki az ő férjét/párját szemelte ki, illetve minden nőt megnéz a férjem biztosan!

Én is ki tudnám kaparni néha egy két nőnek a szemét, amikor bámulja a férjemet és közben nem látja, hogy sétál mellette, kézen fogva egy "pocakos" is! :)

A lényeg nem vagy ezzel az érzéssel egyedül!

De lépj át ezen a dolgon, érezd jól magad a bőrödben, nem sokszor élheti át az ember azt a szép kilenc hónapot! :)

Ja és itt egy link végezetül, olvasd el, tényleg magára ismer az ember! :)


Viccesen a gyermek vállalásról: [link]


27hkm

2012. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reagáld túl. Te is megnézed, megnézheted a jó pasikat, nem? A szemünk fogékony a szépre, de ez csak egy dolog. A szeretet, szerelem ettől még megvan. Én soha nem szólok,ha a férjem megnéz egy jó csajt, én is megnézek egy jó pasit. És itt ezzel ennyi is.. Szeretjük egymást, neki szülöm a gyereket, ő pedig tőlem akarja ezt a gyereket. Ez nálatok is így van, gondolom,hisz te várod a gyermekét! Légy büszke a pocakodra, az a 4 kiló meg még semmi! Kitartás!
2012. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!