Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent hogy a lepény...

Mit jelent hogy a lepény mélyen tapad?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt a érdésem (ezt állapították meg nálam) - itt vannak a beérkező válaszaim!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2008. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez szülésnél gondot okozhat?Mert én mindentől parázok most!
2008. ápr. 24. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:

A mélyen tapadó lepényazt jelenti, hogy a lepény a méhszájat valamennyire fedi. Ez lehet teljes vagy részleges! Ezt a diagnózist nem szabad komolyan venni az első trimeszterben csak a másodikban, mert az esetek többségében a méhünk növekedésével a lepény is fejlebb kerül majd. nekem is ez volt, és most szuper magasan van. Ha mégsem menne feljebb akkor az császár indikáció, mivel a baba útját elzárja és súlyos vérzéstz idézhet elő. Illetve amíg nem megy feljebb, sokat kell pihenni nem élni nemi élete, és nem cipekedni nem csinálni megerőltetőt. Jobb a biztonság!!!!

remélem tudtam segíteni. Semmi pánik, csak vigyázz magadra és remélem neked is megoldódik majd a dolog!!!!

2008. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!