Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek kisfiút mondtak - akár még 4d-s ultrahangon is - mégis kislány lett?

Figyelt kérdés
Megnyugtató lenne tudni hátha van még esélyem kislányra, mert eddig a dokim 2d-n kislányt látott és tényleg annak tűnt, most mégis fiút mondtak :-(
2012. máj. 25. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon várom a választ, mert nekem a 15. héten fiút mondtak, de nem biztosan. Már van két fiam, és jó lett volna egy kislány is. Persze őt is hazavisszük, ha fiú marad. :D
2012. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek majdnem végig tutira kisfiút mondtak. Aztán pár héttel szülés előtt egyszer csak lány lett belőle. Gondolom akkor mutatta meg magát teljesen..
2012. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi lennék mert egy ilyen eset volt az ismeretségi körömben. Reménykedtem hogy sokan írnak majd hogy velük is ez volt :-( 18.heti ultrahangon (2d) teljesen szétterpesztett lábakkal feküdt a manó és még csak egy apró jel sem utalt a férfiasságára. De a 23.héten 4d-n egy másik orvos váltig állította hogy fiú pedig mondta hogy a köldökzsinór is ottvan de ő biztos a zacsikban is :-(
2012. máj. 26. 10:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ez engem is nagyon érdekelne........

20 hetes vagyok fiúnak mondják de várom a csodát.......

van már lányom és fiam is és most mindenképp lányt szeretnék harmadiknak......jó lenne abba a kevés százalékba tartozni,hogy tévednek....

sokan vannak így vajon?

2012. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na az ilyen "csalódások" miatt nem akartuk tudni előre a babák nemét.


Olyanról tudok, akinek lányt mondtak és fiú lett, mert nem látszott a zacsija és ez a szülésnél derült ki. Fórumtársam pedig tavaly tette fel az első nagyobb korban készült ultrahangképeket "Hanna" felirattal, aztán 4 hét múlva kicserélte őket Vilmosra, mert kinőtt a kukija.

Közeli rokonnal történt, hogy a köldökzsinórt vélték hímvesszőnek hagyományos ultrahangon, 13 évvel ezelőtt. "Friss" esetről nem tudok.


Kedves kérdező!

Ha mégis fiad születik, az esetleges csalódottságod egy pillanat alatt szerte fog foszlani, ha szülés után megpillantod a babádat.

2012. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az elején én sem akartam tudni a nemét de a kiváncsiság győzött :-) most már úgy képzelem el hogy az én pici kisfiam lesz de még mindig közelebb állna hozzám egy kislány de ez már nem rajtam múlik :-) azért még nem merek kék-rózsaszín dolgokat venni csak uniszex holmikat :-) a 30.heti uh-n hátha mondanak valamit :-)
2012. jún. 7. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem 16 héten egyértelmű fiút mondtak 4 D-n, drágám egy óriás lábterpesszel nyitott, még meg is dicsérték a szerszámát, és azt mondták ekkora kukiból már nem lesz lány. gondoltam azért majd a 19.héten genetikain Hajdú Krisztina-aki köztudottan nagyon profi a nem megállapításában-majd rámondja az áment vagy nem. Az ő szavára jobban adok. egyébként nekem a 8.héttől erős érzésem volt hogy fiúcska van idebent-annak ellenére, hogy előtte mindig lányt képzeltem el elsőre-. Na hát a genetikain a drága több pozicíóból is megmutatta a kis zacsikat, a doktornő azt mondta, hogy kizárt, hogy "kislány legyen belőle később", mert abszolút egyértelműen látszik, 100 %.

na, hát így én most -az érzéseimmel harmonizálva is-fiúnak hiszem/érzem/tudom és nagyon örülök neki!!:). de ha változás lenne szólok :D

2012. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. :)

Mi lett végül a baba neme? Nekem lánnyá vált. :)

2013. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem kisfiút mondtak most 16 hetesen. Később tudósítok, az lett-e. :)

Én nem láttam ott semmit...

2015. szept. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!