Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szedtek gyomorégésre?

Eszo kérdése:

Mit szedtek gyomorégésre?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Reni lett a jóbarátnőm, de az a baj, hogy az csak a tünetet kezeli...rendszeresen kéne kicsiket enni és kevés szénhidrátot :(
2012. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gaviscon szirup, azonnal hat.
2012. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia egy darabig a gaviscon szirup majd mikor más semmi semsegített azt hittem sose fogok már aludni se mert amint letettem a fejem már jött fel iszonyat volt akkor kaptam qamatelt. Na attól ugy aluttam mint a bunda.

Ez pont 2 héttel szülés elött volt ugyhogy volt időm még rendesen pihenni hála istennek.

2012. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy nagy pohár kissé langyos tejet "szedek" gyomorégésre! :-) Nagyon sok helyes ezt olvastam, és kicsit szkeptikus is voltam mert nagyon közhely, de tényleg beválik.

2012. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a sótlan földimogyoró vált be.
2012. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
na akkor ahanyan vagyunk annyi megoldas. Rennie mindig van a taskamban es esrdekes en a tejes varioaciot jeghidegen hallottam/hasznalom. Amugy ha eszek ra egy kekszet hangulattol fuggoen sosat vagy edeset az is segit nekem. Neha a gyomoregesem atmegy hanyingerbe, meg durvabb, h neha meg is fajdul. A fuszeres kajakat kerulod az is segithet.
2012. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


kakaót én is szoktam inni..néha segít..

csak este ég, mikor már elfekszem..nagyon rossz!

szerzek be renniet. :-)

2012. máj. 25. 13:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a Salvus víz vált be. Minden nap kell inni 1-2 dl-t. Ha épp olyat eszem ami savat csinál,akkor Gastracid rágótablettát veszek be.
2012. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kakaót semmikép sem igyál!Az még több savat csinál.Na és persze a :méz,édesség,paradicsom,kávé,erős füszeres ételek,szénsavas italok,citrom,narancs.Igyál hideg tejet,az jó.
2012. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Magyar2 válasza:
A méz nagyon is jó, de csak a háhzi, valódi akácméz! A napraforgóméz nem ajánlott.
2020. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!