Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az állandó hasmenés?

Normális az állandó hasmenés?

Figyelt kérdés
31 hetes kismami vagyok és ezen a héten folyton mendegél a hasam.
2008. ápr. 24. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem elkaphattál valami vírust, smecta port ajánlok, ezt kisbabáknak is lehet adni, biztos nem káros most!
2008. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem is sokat ment a hasam, hol ment, hol meg allig volt.Szerintem normális, mert a tanácsadáson több kismama panaszkodott erre.A szmekta a 2 éves lányomnak nemfogta meg a székletét, de megpróbálhatod.
2008. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hol hasmenéssel küzködöm, hol meg szorulással! Egyszer ezért fáj a hasam, máskor meg azért... Ez már csak ilyen. :-( Kitartás, már csak pár hét, és utána helyreáll!
2008. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem normális,kérjél valami gyógyszert a dokitól.
2008. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem a hormonok okozzák, akkor csak diéta, sok folyadék és tudod az a tipikus kíméletes és gyenge kaja. ha vírusod van, akkor sincs rá gyógyszer, mivel ez vírus nem baci, azaz a gyógyszer a kíméletes étrend, sok folyadék. pl. cukros lötyi és sós leves, hogy az ionok rendben felszívódjanak. ha nincs tehát semmi tüneted, a hasmenés mellett, szerintem megoldódik magától. maximum egy kis bolus adstringenst lehet enni vagy széntablettát, de kérdezd meg a dokidat, hogy mindenről tudjon. Ja!!fontos!!!!a hasmenés nem egyenlő a híg széklettel, hanem a napi többszöri is hozzátartozik a dologhoz!!!!nekem pl. az elejétől híg a székletem, mégsem gondolom, hogy 6 hónapja vírusos hasmenésem lenne!!!Nekem a magnézium csinálja, az pl. nagyon tud ilyet!

Boldog babavárást!

2008. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor megy a hasam,mióta terhes vagyok.Ami azért is érdekes,mert elvileg a vas is fogja a székletet,és én a terhesség 12.hetétől napi 3*1vasat is szedek,mégis mióta terhes vagyok,"kemény"székletem még nem volt.Ha nem görcsöl a hasad,nem csikar,és nincs semmi betegségre utaló tünetded sem,akkor szerintem ez teljesen normális dolog.... 31 hetes kismama
2008. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!