Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor látszik már h terhes...

Bobocka kérdése:

Mikor látszik már h terhes vagyok? 13hetes múltam és szinte semmit nem látni a pocimon.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Betöltöttem a 20.hetet amikor először rákérdeztek félve.21 hetesen már mindenki látta.18 hetesen viszont még a kozmetikusom sem vette észre,pedig fazont is gyantázott,így szabadon volt a hasam.Én is nagyon vártam már,de élveztem ezt is,hogy nem veszik észre,csak mikor elmúltam félidős.Egy ismerősömnek viszont 3 hónaposan akkora hasa volt,mint másnak 5-6 hónaposan.Mondjuk neki már a második baba,de ő is vékony alkat.Hamarosan rajatad is látszik majd,addig meg örülj,hogy beleférsz (szinte) minden ruhádba.
2008. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszike szépen a választ:)Már nagyon várom,és persze boldog vaok így is:)
2008. ápr. 24. 00:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem hátin fekve a 17 hét környékén lehetett látni,hogy nem azért nagy a poci,mert magamra kaptam.Állva a 20.hét után.Emlékszem amikor elmentünk barátnőmmel menyasszonyi ruhát keresni a 20. héten,a 25.en volt az esküvő.5hét alatt akkorát nőtt,hogy ippeg belefértem:)
2008. ápr. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos terhesen még a megszokott farmeromat hordtam :) Ha szélesebb a csípőd, akkor később kezd kifelé terjeszkedni a pocak, ill. függ attól is, hány kiló jön fel.
2008. ápr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 14 hetesen éreztem,hogy feszül a farmerom,azóta pedig nincs megállás.:)

31 hetes kismami

2008. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenki válaszát:)
2008. ápr. 24. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:

19 hetes vagyok, és most kezd el látszani egy hete, eddig kicsit ugy tűnt mintha meghiztam volna, pedig csak 4 kgt szedtem fel, a 12-13 hétben én elégggé fel voltam puffadva.

Nyugi nemsokára fog látszani.

2008. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!