Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti féltek a szüléstől?

Kismamák ti féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok kérdés volt már ezzel de én most tőletek kérdezem.

A második babámat várom 30 hetes kismama vagyok és én az elsőnél se féltem egyáltalán és most se.

És ti hogy álltok ezzel?


2012. máj. 22. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 30 hetes vagyok,első babás,de én félek tőle nagyon!Remélem elmúlik mire eljön az ideje!
2012. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is a 2.at várom, még csak 9 hetes vagyok, de erősen azért nem merek belegondolni....parázok tőle rendesen pedig nem akarok félni:)
2012. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én még nem! Beszéltem a szülésznőmmel, mindent elmondott, hogy lesz... Nincs mitől szerintem, fő a pozitív hozzáállás, ha beképzelem, hogy menni fog és nem fáj, úgy is lesz! Minden a fejben dől el!

33 hkm

2012. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Félek is tőle és már várom is, hogy átélhessem. Hülyén hangzik biztos, de ezek az érzések kavarognak bennem. Első babás vagyok a 31 hétben van még pár hetem rákészülni. :)
2012. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is 30 hetes vagyok, második baba.

Eddig jobban paráztam, vasárnap beszéltem a szülésznőmmel, megnyugtatott, sok jó tanáccsal ellátott.

Beszéltünk a gátvédelemről is. Ti szeretnétek gátvédelemmel szülni?

Az elsőnél bent volt a férjem, most valószínű nem lesz ott. Már előre hiányzik.....

2012. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3.-ik vagyok!

Első baba, de nem lesz gátvédelem, a szülésznő mondta! Első baba, nem akarja, hogy repedjek, és, hogy a házas élet lássa kárát, így azt mondta lesz! Elég régóta dolgozik ebben a szférában, ha ő mondja, így lesz! Ő vág, a doki majd varr!

2012. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok, első baba. Én nem félek, inkább nagyon kíváncsian várom. Úgy képzelem, hogy fantasztikus élmény lesz. Szerencsés helyzetben vagyok, mert pont úgy szülhetek, ahogyan szeretnék - ha Isten is úgy akarja - olyan emberek támogatásával, akikben maximálisan megbízom. A szüléskísérő bábával nem kellett sokat beszélnem, mert félszavakból is értettük egymást, a dokimmal úgyszintén, de ő nyugodt szívvel hagyatkozik a bábára, így neki gyakorlatilag nem sok szerepe lesz. A férjem is ott lesz, voltunk szülésfelkészítőn, amennyire lehet, felkészültünk mindketten.
2012. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ma töltöm a 37. hetet,félek egy kicsit.Nem a fájadalomtól,inkább a hosszú vajúdástól.A lányom viszonylag gyorsan meglett,de nem biztos,hogy ez most is így lesz.De próbálok pozitívan hozzáállni.
2012. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én várom.igaz még csak első szülés,de már csak ott tartanék:)30 hetes vok ,de én úgy vagyok ha bement ki is jön:Dmondjuk azért bízok benne,h legalább a szülés könnyű és gyors lesz ha már így megküzdöttem idáig:Dde ha nem akkor meg ez van,ezen túl kell esni:)
2012. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Félek nagyon. 33 hkm
2012. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!