Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hétben. A köldökömnél...

26. hétben. A köldökömnél olyan mintha kiakarna szakadni a hasam. A baba csinálja vagy méhkeményedés vagy már szülési fájások?

Figyelt kérdés
nagyon, feszül szinte húzza a derekamat is.ülni, állni nem tudok.kutyapózban vagyok most is.a párom már kérdezgeti, hogy bevigyen a kórházba?de van egy olyan gyanúm, hogy a baba nyomja magát.de már több mint félórája.és nem kellemetlen, hanem fáj.
2008. ápr. 23. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen menjetek be az ügyeletre. ott tudnak biztosat mondani. nehoyg baj legyen!
2008. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj be az ügyeletre..
2008. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a baba nyomja magát, nekem is volt ilyen. Annyira neki tud feszülni, hogy az már fáj. De lehet nálad más van...

Mindenesetre, ha nem múlik menjetek az ügyeletre.

2008. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt ilyen,de én attól még tudtam járkálni.Szerintem menj be az ügyeletre,mert az már nem normális ha nem bírsz még járni sem.Ne aggódj ők jobban értenek az ilyenhez mint én.Majd írj hogy mi van veled,írhatsz privitet is.
2008. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi.

már vissza is értünk, szerencsére a dokim pont rendel ma :)

egyben vagyunk.jól vagyunk.a napi 3x1 magneb6-omat 3x2re emeltük, meg pihi, meg még egy másik magnézium port írt fel /nemtudom fejből a nevét, nincs kedvem felkellni a receptért.valami c betűs/zárt a méhszájam.

első fokozató a lepény érettsége.ez mit jelent?

köszönöm mindenkinek aki gondolt rám.

mindenkinek boldog babavárást

2008. ápr. 23. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia az előző válaszoló vagyok.Nagyon jó hallani hogy rendben vagy!!!!Nekem is 30 hetessen 1 érésű volt a méhlepényem,én ugy tudom hogy szülés előtt 3-nk kell lenni.Magne B6 szedek énis,mert 30hetessen görcsölgettem,de most minden ok.Sokat pihenj,és vigyázz magadra!!!üdv 33hetes kismama.
2008. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mégegyszer , és te is vigyázz magatokra :D
2008. ápr. 24. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!