Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Muszáj fogdosniuk a hasamat?

Muszáj fogdosniuk a hasamat?

Figyelt kérdés
Még csak 18 hetes terhes vagyok, de már nagyon sok embernek az a reakciója, hogy nyúl a hasamhoz...eléggé idegesítő. És az a fura, hogy pl. amikor anyósom nyúl hozzá (nem vagyunk túl jóban), önkéntelenül összerándulnak az izmaim. Ezt érzi a baby is, hogy most olyan személy van ott, akit nem csípek? Születése után egyből negatívan fog reagálni mondjuk anyósra?
2008. ápr. 23. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én szeretem anyosom, de igazából én is gyűlölöm h mindenki a hasam fogdossa és mondják: milyen aranyos kicsi hasad van!

Mondjuk tényleg kicsi a hasam 18 hetesen,de akkor sem szeretem h mindenkinek ez az első reakciója.

2008. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel nem vagyok egyedül...engem az érdekelne, hogy a baby mit érezhet ilyenkor, és hogy fog-e rá emlékezni, ha kint lesz? :-))
2008. ápr. 23. 18:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenknél így van.

A baba nem fogja megérezni(szerintem).

Én azt csináltam,hogyha olyan személy jött akinek nem szivesen engedtem meg a has simit akkor keresztbe tettem a kezem vagy a válltáskámat tettem egy kicsit a hasam elé.

Nem mindenkinél jött be.

2008. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van aki még a táskán is átküzdötte magát... ez komoly! :-)))
2008. ápr. 23. 18:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Érzi a pici és valószínű negatívan fog reagálni.Pont ma gondolkodtam el azon,hogy az egyik barátnőmnek az elejétől fogva mozog a pici ha a hasamra teszi a kezét,míg másik 3-nak nem.A hangját mindegyiknek megszokhatta már,viszont Ő az egyetlen aki az elejétől fogva mindig megsimizi picit a hasam és köszön a picinek.Ha vele vagyok sokat rugdos és az ő kezére nem hagyja abba.Két másik csajszi most kezdi el fogdosni a pocim,nekik nem reagál.A harmadik néha megsimizi és picit beszél neki (de nem annyira,mint az első),neki elvétve megmozdul.Viszont ha azt érzi,hogy amikor anyósod hozzád ér,akkor az belőled rossz érzést vált ki,akkor nagyon valószínű ez születése után is így marad.
2008. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Szíja!Én sem szeretem anyósom,ha lehet jó messziről elkerülöm.Nekem még nem mozog a babóm,mert még csak 14 hetes vagyok.Senkinek nem engedem,hogy simizék hasam egyedül csak a páromnak!Mikor jönn anyósom,vagy hívja párom egyből ideges leszek,és úgy érzem semmi köze nincs babómhoz.Persze a páromtól meg kérdezi baba,hogy van de én hogy vagyok az nem érdekli.Szerintem nálad azért van ez,mert az anyai ősztőnők jönnek elő bellöled!
2008. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora baromság! Dehogy fog rá negatívan reagálni!
2008. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az apai érintés az első napoktól meg tudja nyugtatni az újszülöttett.Nem véletlen,hisz pozitív tapasztalatai vannak odabentről.Szerintem ugyanez fodítva is igaz.A pici azt érzi amit mi amíg meg nem születik.Szerintem utánna is emlékezni fog arra,hogy anyóspajtit nem szeretjük ha fogdos.Persze erről olyan tudna mesélni akinek voltak ilyen tapasztalatai és már megszült.Kíváncsi lennék rá,hogy hogy reagál az ilyen emberekre a születése után.
2008. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nos én is meg tudnám azokat ölni,akik különösebb engedély nélkül küzdik magukat a pocimhoz.Ha meg akarom mutatni valakinek,hogy milyen ha rúg egy nagyot,akkor megmutatom hova tegye a kezét.

Amúgy szerintem megérzi,hallja a hangokat is.Pl van aolyan professzorom,akinek a hangját imádja,mellesleg nekem is nagyon szimpatikus pali,kedvelem és tisztelem,nomost az ő előadásain majd kirúgja a hasam oldalát.Ha valakit kedvelsz boldogság hormon termelődik,és ha majd meghallja a hangját idekint,akkor nála is beindul a boldogság hormon termelődés.Ha valakit nem kedvelsz,akkor ő is érzi a negatív érzéseidet,és ugyan így fog a hangjára reagálni idekint is.Szóval szerintem az elején lehet lesz benne egy kis rossz érzés,de azért majd próbáld meg nem a nagyanja ellen nevelni,mégha te nem is kedveled.

2008. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát én is erre gondoltam, hogy majd nem fogja szeretni a nagyanyját, és azt azért nem akarom!!! Bár mióta megtudta, hogy fiú lesz és nem lány (mindenáron lányt akart), azóta még azt se kérdezte, hogy vagyunk... Na mindegy. Majd látjuk mit reagál a baby! Köszi mindenkinek!
2008. ápr. 23. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!