Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen forog a babám...

37 hetesen forog a babám tegnap koponya végű ma meg faros hogy fogok így szülni?

Figyelt kérdés
Egész ideges vagyok.Azt mondta a doki hogy sok a vizem és azért tud naponta pozíciót váltani,na ez azért baj mert ugye még nincs beékelődve pedig már illene.Ha spontán indulna a szülés elfolyna a magzatvíz akkor lenne nagy baj a köldökzsinórral mert a baba rá csúszhat és akkor a keringéssel van probléma.
2008. ápr. 23. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugalom!

Én 36 hetes vagyok ugyan,illetve a kislányom világ életében a fejvégű fekvést szerette jobban,így nekem ilyen problémám nincs.De szerintem még nem annyira baj,hogy nicnsen beékalődve.Illetve nem egy esetről halottam,hogy szülés előtt 1-2 nappal fordult csak buksival,illetve az orvosoknak is vannak praktikáik,hogy megfordítsák.

2008. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most már nagyon a vége felé vagy éppen ezért ne idegeskedj,nekem végig faros volt és a 37.héten fordult fejjel lefelé. Az orvosom azt mondta,hogy az utolsó napokban akár vissza is fordulhat. A lényeg,hogy a szülés pillanatában hogy van elhelyezkedve.

Még bármi lehet,hogyha ilyen könnyen forgolódik nem valószínű,hogy sokáig igy fog maradni.

2008. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha burokrepedéssel indulna a szülés, akkor egész egyszerűen feküdj le, és hívj mentőt. Akkor nem tud elsodródni a köldökzsinór. Nekem azzal indult, felhívtam a szülésznőmet, aki feltett néhány kérdést, és mondta, hogy mehetek taxival is. (mennyi víz, milyen színű stb)

36 hetesen szültem az előző babám


30 hetes kismama

2008. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!