Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg igaz hogy az indukciós...

Tényleg igaz hogy az indukciós főzőlap fejlődési rendellenességet okoz az erős mágnesesség miatt?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát erről még sosem hallottam. De arról már igen, hogy terhes nő ne mobilozzon, mert elhal a magzat, meg ne nézzen laptopozzon, mert beteg lesz.....jaj manapság már a terhes nőknek levegőt sem szabadna venni, ha elhinnénk mindent, amivel riogatnak.
2012. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%
Nem,nem igaz!
2012. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk indukciós főzőlap van és egy másfél éves fiam,egyenlőre semmi rendelleneset nem látok a fejlődésében,kivéve,hogy fésűnek akarja használni a wc-kefét...... :)
2012. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Jaj, akkor biztosan azért lett tejallergiás a kisebbik fiam!!!! A nagy meg biztosan azért olyan idétlen, mert vele meg sok mikrós kaját ettem, meg sokat mobiloztam...

Hogy ez eddig nem jutott eszembe! Meg a gyerekorvos és a gasztroenterológus eszébe sem!

Nem baj, a köv. terhességem alatt majd bezárkózom egy mindentől hermetikusan elzárt gumiszobába és csakis 6x fertőtlenített vízen fogok élni, mert minden más káros...


:D

2012. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam. De mi társasházban élünk, és itt mindenkinek indukciós tűzhelye van, és egyik gyereknek sincs semmi baja, pedig vannak legalább 20-an... Az én 3 gyerekemnek sincs baja.
2012. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ÚÚúúú! Ez tiszta kínai gondolkodás! A kínaiak ilyenek: ne mobilozz, ne számítógépezz, ne egyél mikrós kaját, hordj ólomkabátot tévézéshez, és akkor egészséges lesz a gyereked. Az nem izgatja őket, hogy a férjük ott dohhányzik mellettük egész nap! Nem beszélve arról, hogy nem napoztatják a gyereket, így olyan D-vitamin hiányuk van, és akkorára nő a fejük ettől, hogy Mo.n elmennének vízfejűnek is!!!
2012. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Kb 3 hónapos volt már a lányom, mikor vkivel beszélgettem, és szóba kerültek a kaják, mondta, hogy nem szabad feta sajtot meg uborkát enni terhesség alatt...

Mondom, ha tudnád, hogy dobozszámba zabáltam a görög salátát, mikor terhes voltam... xD Mivel sose hallottam ezt akkor...

Nemsokára 3 éves lesz, nem látom, h bármi hatása lenne a fetának meg az uborkának:-D


Azért nem kell minden ilyet elhinni...

2012. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező!


Úgy gondolom, hogy nem felszínes tapasztalatok alapján kell megfontolni ezt a komoly témát! Sokan nem tárgyilagosan, hanem szubjektíven közelítették meg a kérdést, anélkül, hogy értenének hozzá. Annak látom értelmét, ha olyan embereket kérdezünk meg valamiről, akik értenének a témához, emiatt a helyedben várnék olyan szakértők véleményére, akik komolyan foglalkoztak az adott témával.


A választ sajnos én sem tudom a kérdésedre, de annyi ötletem van, hogy a tudomány kategóriába kéne kiírnod, mert szerintem ott nagyobb eséllyel kapsz értékelhető és szakavatott válaszokat, nem csak előítéleteket, felszínes elképzeléseket, leszólásokat.


Elváltozások nem feltétlenül jelentkeznek azonnal, sőt évek alatt sem, ez könnyen belátható.

Azzal egyetértek, hogy nem kell túlzásokba esni, ahogyan néhány kommentelő is írta, de a prevenció, megelőzés nagyon fontos! Szerintem okos gondolat, hogy megpróbálsz az általad feltett kérdésnek utánajárni!


Nekem is indukciósom van és erősen gondolkozom azon, hogy lecseréljem!


Szia!

2012. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!