Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csuklik a babám, az teljese...

Ha csuklik a babám, az teljesen normális dolog?

Figyelt kérdés

Két hete érzem, hogy néha a hasam alsó részén, rendkívül ritmusos, kicsi dobbanások keletkeznek, amely néha 10-15 percig is eltarthat. Nem tudom, hogy csuklik-e a babám, de gondolom igen, mert ilyen ritmusosan nem mozoghat, gondolom én. Ez teljesen normális, másnak is csuklik a babája?

28 hetes kismama


2008. ápr. 23. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze,az a jó ha csukik.Nyel a magzatvízből,meg kezdi gyakorolni a légzést.A csuklást érzed,az ilyen,mint amit leírtál.Ha valaki megfogj közben a pocid akkor sem hagyja abba ilyenkor.
2008. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek csuklik,csak van aki nem figyel annyira oda és nem veszi észre.A csuklás azért van mmert nyel a magzatvízből és felnyomja a rekeszizmát,legalábbis a védőnőm ezt mondta.Ezu v égig kísér a terhesség végéig.Jó babavárást!
2008. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt mondják a dokik hogy hacsuklik akkor valosznü a köldökzsinor rajta vana nyakán az ismerösömnek ez igaz is volt
2008. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem vagy te normális.mindenkinek csuklik a babája ez természetes.nyugi ez a köldökzsinór dolog hülyeség
2008. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A köldökzsinór ijesztő, én sem gondolom, hogy akkor annyi kismamának a babája életveszélyben lenne!

Mindenkinek boldog babavárást!

2008. ápr. 23. 22:51
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Először én is be voltam parázva,de ez inkább jó jel mert tudod hogy a babád gyakorolja a légzést csak ugye az oxigén helyett a magzatvíz jár ki-be és van hogy ez még kudarcba fullad félrenyel és ilyenkor csuklik! :) Nekem a 27.hét óta csuklik van hogy napi 3-szor is elkezdi és percekig is eltart!Szóval ne aggódj ez jó jel! Üdv:31 hetes kismami

2008. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!