Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a gyerek kinyomja magát,...

Ha a gyerek kinyomja magát, és akkor fáj a hasam, az még nem jóslófájás? Vagy igen?

Figyelt kérdés
38 hetes
2009. jún. 27. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan,hogy kinyomja magát,fáj a hasam,kiver a víz,rendesen fújtatok...de szerintem ez még nem az,csak kellemetlen ahogy feszíti a hasat.


34 hetes km

2009. jún. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is csinálja,sőt van hogy a derekamba nyilal bele(és akár tudnám is a fájásokhoz hasonlitani az érzést,azokat már ismerem mert nem első szülő leszek)de szerintem azok nem a fájásról szólnak inkább csak olyan területet feszít ami hasonló érzést vált ki mint a fájások lesznek.Na ezt szépen leírtam.:) nekem a jóslók az alhasamba fájnak ,úgy mint amikor megvan a menstruációm.Könnyű szülést és kitartást!üdv 38+3 hetes kismama
2009. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első szülő vagyok, és kicsit tapasztalatlan.
2009. jún. 27. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!