Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Glicosept oldattal lehet...

Glicosept oldattal lehet gargarizálnom? 5 hetes terhes vagyok, iszonytosan megfáztam.

Figyelt kérdés
A köhögés miatt öblögetnék, ami szinte már elviselhetetlen éjszaka jön rám, nem tudok tőle aludni.Stodalt iszom az jó, de kellene még valami.Nincs valami természetes köhögéscsillapító, amit éjszakára vehetnék be? Mást ugye nem nagyon szabad, úgy érzem, hogy már soha nem lábalok ki ebből a megfázásból, hogy pont most kellett beleesnem 0000!
2008. ápr. 23. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,én is ugyanebben a cipőben jártam mind te.Annyira köhögtem,hogy majd meg fulladtam,föleg éjszaka,én is Stolad szirupot ittam naponta 5-ször és tejlesen rendben jöttem 4-5nap alatt.2.napon sokkal jobban aludtam.Nem tudom,hogy ez a Glicosept oldat jó-e a köhögésre,de gargarizálni csak akkor kell ha fáj a torkod(én megkérdezném a gyógyszerészt,mit javasol?)De szerintem ha nem fáj a torkod,maradj csak a Stodal sziruppnál,attol rendben kell jönnöd.Gogyulj meg!
2008. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lándzsás útifű szirupot próbáltál már inni?

Ha nem múlik akkor menjél orvoshoz,mert számos olyan gyógyszer van,amit kismamák is szedhetnek!

2008. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Langyos sós vízzel gargalizálni vagy szódabikarbónával.Septofor szopogatós tablettát is lehet.Üdv 28hetes kismama
2008. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!