Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az első 2 foggal (alsó...

Ha az első 2 foggal (alsó metszők) iszonytosan megszenvedtünk, esély sincs rá, hogy a többivel könnyebb legyen?

Figyelt kérdés

A legtöbb baba köztudottan észre sem veszi a fogzást, ha mégis, akkor a szemfogak vagy az őrlők fájnak a legjobban, azok törik át magukat legnehezebben és a legkevésbé fájdalmasak a metszők.

Nálunk mi lesz akkor még? Így is komolyan próbára tett ez a kettő a sok éjszakázás, alig alvás. Ráadásul természetesen nem is egyszerre, hanem 3 hét különbséggel jöttek ki.


2010. márc. 6. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szenvedtünk az első néggyel, a következő négy meg csak úgy lett, azóta van még kettő, azokkal is szenvedtünk.

A második négy őrlő volt, egyik nap nyálzott, másnapra 4 volt kint, nem vicc, tényleg így volt. :)


ly.

2010. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam is nagyon szenved minden fognál:(

9,5 hónaposan jött az első,a párja 2 hét múlva,2 hónap múlva megint 2(persze 2 hét különbségnél)

Most a legrosszabb,mert egyszerre 4 foga jön,a 3 kisörlő,és az egyik alsó 2.

Ilyen még nem is volt,hogy egyszerre ennyi jöjjön,nagyon belendült.


Én is alig várom,hogy kibújjon az összes,nagyon fárasztó az éjszakázás,egész nap csak nyafog,ölben lenne,mindenhova kísérget(persze csak az éjszakai keléssel van bajom:))

2010. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőt észre sem vettük, elment aludni, és 3óra múlva nyugodtan ébredt, foggal, egy héttel később max a második fogánál nem lehetett vele bírni. Most egyszerre 8fogacska indult meg, a gyerek le van szedálva(homeópátiás golyókat kap, meg viburkolt)
2010. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi minden egyes fogat megszenvedtünk - mindketten.

Szegény babó a fájdalmaival, én meg a kétségbeeséssel, hogy nem tudok rajta segíteni, és az aggódással teli fáradtsággal.

Állítólag én is ilyen voltam.

Ugyanígy megszenvedtem minden egyes fogamért babaként.


Hát nem sok jóra számítok, most indultak meg az őrlők...

Két napja nem alszunk, se éjjel, se nappal, és még nem látom a fogat, csak a duzzadt ínyét... :-S

2010. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!