Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzek semmit 5...

Miért nem érzek semmit 5 hetesen? Minden rendben van?

Figyelt kérdés
Se hányinger, se derékfájás. A mellem egy picit megnőt eresedett, de nem fáj. Orvosnál még nem jártam.
2008. ápr. 23. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,ne aggodj,nem lehet baj.Ha a teszt pozitiv,tuti babás vagy,2-3 hét mulva mindenképp menj dokihoz,akkorra már lessz szívhang is.Nem törvényszerü,hogy legyen hányingered és fájjon a derkad vagy bármi is.Nekem semmi bajom nem volt,megnőttek a melleim,picit érzékenyek voltak,de 13.-ik hét után elmult,azota is jól vagyok,minden redben.Ne aggodalmaskodj!Boldog babavárárst.24hetes kismama
2008. ápr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szia, én is így vagyok ezzel ma vagyok 5 hetes és a poz. teszten kívű semmi tünetem nincs. Csak a mellem fáj, inkább a mellbimbóm, nem tudok hason aludni. Én már voltam orvosnál, azt mondta, hogy ne izguljak, lesz ez még sokkal rosszabb is, csak még nem olyan magas a hormonszintem, de az is lehet, hogy megússzuk, és nem lesznek rosszulléteink, hiszen nem törvényszerű, sok mindenkinek nincsenek ilyesfajta tünetei egész terhesség során.
2008. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást.
2008. ápr. 23. 08:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! A tünetek később is jelentkezhetnek. Nekem pl a hányinger a 7. hét körül kezdődött, de az is lehet, hogy megúszod hányinger nélkül.
2008. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Azt azért ne felejtsük el, hogy a terhességet az utolsó menstruáció első napjától számítják (számítjuk). Ehhez képest a tényleges terhesség legkorábban 1,5-2 hét múlva következhet be, tehát ha 5 hetes terhes vagy, vedd figyelembe, hogy ez lehet, hogy csak 3-4 hetes. És ez még elég rövid idő ahhoz, hogy a szervezet átalakuljon és reagáljon a megváltozott állapothoz.

Egyébként ez mindenkinél más. Van, aki már a fogantatás után 1 héttel érzi, tudja, hogy terhes maradt, van aki csak 6-7 hetesen.

Ne aggódj, biztos minden rendben van. Boldog babavárást!

2008. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hat hetesen kezdődött a hányinger! Egyreggel fekeltem szendvicset csinálni a férjemnek, megéreztem a hús szagát a hűtőben, amiből előző nap még jóízűen falatoztam és onnantól kezdve nem volt megállás!

Kitartás és szép babavárást!

2008. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. ápr. 23. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!