Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat éve szűltem, nagyon...

Hat éve szűltem, nagyon problémás volt a terhességem. Mekkora az eséje hogy ujra annyi problémám lessz?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár nem írtad milyen problémáid voltak, minden várandósság és szülés más és más. Gyakorlatilag tiszta lappal indulsz.

Gondtalan babavárást kívánok!

2008. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magass vérnyomás,magass vércukórszint,méhen belüli retardáció
2008. ápr. 22. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
de a babád azért egészségesen született?
2008. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,hála istennek,bár sürgősségi császárral,de ma már hét éves gyönyörű nagylány.
2008. ápr. 23. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon problémás volt az előző terhességem(3hónap kórház,erős vérzés,fenyegető vetélés,lepényen haematoma,lepénylevállás,fertőzés,meconiumos magzatvíz,és ez koraszüléssel végződött,sürgősségi császárral),szóval én inkább pánikba estem,mikor megtudtam,hogy jön a második baba(persze az előzmények után nem csoda,hogy bepánikoltam),és én ugy mentem oda a nődokihoz,hogy vittem az előző terhesség papírjait,és kérdeztem tőle,hogy ezek után ő mit javasol?mi a szigorúan "szakmai"véleménye.Erre ő azt mondta,hogy azért mert egy előző terhesség nehéz,és extra problámákkal teli volt,az nem azt jelenti hogy a következő is az lesz...Minden terhesség más...Engem ezzel megnyugtatott,a babát megtartottam,és szerencsére eddig minden rendben,és remélem így is marad.... 31hetes kismama
2008. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!