Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van közöttetek olyan, aki 36....

Van közöttetek olyan, aki 36. héten szült? Ha igen, miért és minden ok volt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én pont aznap szültem,amikor betöltöttem a 36.hetet.Éjjel elfolyt a magzatvíz.Valószínűleg a hirtelen erős hidegfront miatt,a doki szerint nem tudott tovább nőni a méhem,így a baba sem és inkább kibújt.Az utolsó héten csak 20grammot hízott,uh leget benne valami.Farfekvéses volt,uh megcsászároztak.Minden rendben volt,a baba 2180g és 48 cm volt.Most 21 hónapos és korának megfelelő.Mondjuk már 2 hónapos korában akkora volt mint egy időre született 2 hónapos.Miért kérdezed?
2012. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36+1 naposan szültem a nagyobbik fiamat. Drasztikusan lecsökkent a magzatvízem, emiatt kellett császározni. 48 cm-rel és 2760 g-mal született, egészségesen. Már 3 éves és nagy, okos, eleven kisfiú.
2012. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is ma vagyok 36+0 és kíváncsi vagyok mi lenne,ha,mert sokat görcsöl a pocakom és úgy érzem nincs sok hátra.

Bár nekem 34 hetesen 2800 g-ra becsülte a doki,ha lehet ennek hinni.

Köszi a választ!

2012. máj. 15. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
36+5-re született a második fiam. 2900 grammal. Sokat keményedtem, pihenni a nagy mellett nem nagyon tudtam. Most 5,5 hónapos, eleven mozgékony, jó kedélyű baba. Szerencsére nem lett semmi baja.
2012. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A sógornóm 36 hetesen szült, elfolyt a magzatvize. Még 36 óráig bent tarttották a babát, kapott tüdőérlelőt. Természetes uton szült, EDÁval. 2600 grammos, teljesen egészséges kislányt. 2 napig volt koraszülött osztályon megfigyelésen, az 5-ik napon hazajöhettek.

Most 4 hónapos, teljesen egészséges.

2012. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Unokatesóm előbb szült ennél.Toxoplazmózis miatti magas vérnyomás...Jól van a pici,azt hiszem olyan másfél kiló volt max.
2012. máj. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!