Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A volt MÁV-ban (ÁEK) kell a...

A volt MÁV-ban (ÁEK) kell a szüléshez kispaparuhát venni és papucsot vinni?

Figyelt kérdés
Itt olvasom, hogy sok szülészeten steril kispapa csomagot kérnek. Nem találok eről semmi infót az ÁEKnél. Köszönöm!
2012. máj. 14. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ott szültem pár éve, az én férjem úgy volt bent, ahogy volt, utcai ruhában... Nem gondoltuk, hogy nem adnak, ami nem gond, de legalább szóltak volna, hogy vigyek.
2012. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2010 júliusába szültem. Nem kellett venni-vinni ruhát, mert nem kell beöltözni, hanem a cipőjére kellett húzni "papucsot", ami ki van rakva, ahogy belépsz az ajtó a szülőszobába.
2012. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Péterfyben van egy automata ahol lehet venni steril csomagokat, lehet hogy már máshol is van.
2012. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!