Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Anyukák! 19hetes...

Kismamák, Anyukák! 19hetes terhes vagyok, egy hete éreztem elöször a baba mozgását, és azóta minden nap amikor nyugiba vagyok. Ez lehetséges? Mármint azért kérdezem, mert sok helyen olvastam, hogy amikor ilyen pici nem minden nap érezni, hogy mozog.

Figyelt kérdés

Sőt, tegnap hanyatt feküdtem, ráraktam a hasamra a férjem kezét, és éppen kifogott egy nagy rúgást, amit egyértelműen érzett.


Nem koraiak ezek a dolgok?


Köszönöm


2012. máj. 14. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem koraiak! Ne aggódj, minden rendben! Én 14 hetes kora óta érzem mocorogni és Apa már 17 hetesen érezte. Vékony vagyok, vékony a hasfalam, ennyi az oka.
2012. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai, én 16 hetesen éreztem határozottan először.
2012. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Olyan fantasztikus dolog :) Köszönöm a válaszokat!


Azon gondolkoztam tegnap egy -két határozott rúgásnál, hogy mi lesz akkor ha már nagy lesz, ha akkor is így fog rugdalni akkor nem marad ép bordám :)

2012. máj. 14. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!