Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet-e, ha először csak...

Baj lehet-e, ha először csak már majdnem 7 hetesen megyek a dokimhoz?

Figyelt kérdés

A magánrendelése csak heti 2x van, és eléggé betelet, így csak május 5.-én megyek hozzá. Holnap leszek 5 hetes! :)

Másik dokihoz pedig nem akarok menni.


2008. ápr. 22. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem, egyáltalán nem baj, legalább már lesz szívhang is! Semmi hátrányod nem lesz belőle. Minden jót!
2008. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szíja!Én is 7 hetesen,és 4 naposan mendtem elöszőr orvoshoz.Akkor már volt szívhangja babámnak.Gratulálpokn a babádhoz!14 hetes kismami
2008. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

Semmi baj nem lesz,h 7 hetesen mesz az orvosodhoz.

De ha vmi gond lenne /ami nem lesz/de verzes,gorcsok,akkor ugyis hivod az orvost,es azonnal fog fogadni.

Nagyon gratulalok a babadhoz

21 hetes kismama

2008. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lesz semmi baj, ha nem lát rögtön az orvos, én 9 hetesen és 4 naposan mentem először. Így már nagyobb élmény volt az ultrahang is, kis babszem forma volt akkor a bébim, és szívhang is volt. Első alkalommal nekem hüvelyi ultrahang volt, utána rákszűrés. Utána ha van egy kis pecsételő vérzés, ne pánikolj, normális!

Boldog babavárást!

19 hetes kismama

2008. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is 9 hetesen mentem eloszor, szerintem pont jokor!boldog babavarast!
2008. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

írtam az előző kérdésedre is, de bemásolom ide is.én tanácsoltam, hogy menj dokihoz minnél előbb :D


"nem nagy gond, de szerintem elmehetsz a kórházba.első vizsgálat csak u.h.-ból áll, hasi u.h., szóval nem kell tartani tőle, hogy "megpiszkálnak ", legfeljebb visza utasítod, ha mégis olyan vizsgálatot akarnak csinálni amit te nem szeretnél.

szerintem menj el nyugodtan. "

mégegyszer gratulálok

2008. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak 10 hetesen mentem elöször! Még akkor is ráérsz! Legalább már látod a babót is. Hamarabb fölösleges menni, vagyis csak akkor kell ha valami gond van.
2008. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Én meg már a 12.hétben voltam mikor először mentem, mert nem is mertem feltételezni, hogy terhes vagyok, nem voltak egyértelmű tüneteim...csak ekkorra mégis valahogy nagyon gyanús lett és vettem tesztet...

Így sem maradtam le semmiről :-) pont ekkor kellett az uh. a nyakiredő mérése miatt.

De naggyyon örülök, hogy így alakult és nem mentem hamarabb, (megérzés és a sors) akkor már nem lennénk a babummal a 26.hétben :-)))

Üdv...

2008. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!