Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tartós hasmenés árthat a babának?

Tartós hasmenés árthat a babának?

Figyelt kérdés

Kb másfél hete hasmenésem van, hol komolyabban (napi 6-7 alkalom), hol kevésbé (napi 3). Folyamatosan iszok, a terhesvitamin mellett multivitamin pezsgőtablettát is iszok kb. 3 naponta. Nem fogytam, lázam nincs, étvágyam is van. Csak a jövő héten tudok dokihoz menni. Szerintetek lehet addig baja a picinek? Kamilla teát is iszok folyamatosan, diétáztam is 3 napig de nem nagyon akar múlni.

Előre is köszi

27 hetes kismami


2008. ápr. 22. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a háziorvos is megtenné.Ha nőgyógyászhoz csak a jövőhéten jutsz el.De jól csinálod ivás stb...

Nem hiszem, hogy baja lenne, de ha tovább fenntáll ez az állapot, akkor már én is megijednék.

2008. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáltál már széntablettát bevenni? Azt lehet terhesen is, nekem használt. A kamilla tea ugyan gyulladáscsökkentő, és jó a gyomornak, de történetesen az is hajt, úgyhogy szerintem azt hagyd ki most. Próbáld ki a reszelt almát, reszelt kekszel.


30 hetes kismama

2008. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!