Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes kismama vagyok, és...

Pár hetes kismama vagyok, és rettenetes hányingerrel küzdök nap mint nap, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kitapasztalni, mitől jobb. Sokszor keveset enni, túl fűszeres dolgokat kerülni, ezt szokták mondani. Ne várd meg, míg éhes leszel, meg ilyeneket szoktak mondani. Nekem semmi nem jött be... De pár hét múlva elmúlik. (Bár ez most nem nagy vigasz, tudom...)
2008. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanígy voltam minden nap! Reggeltől estig borzasztó hányinger, de nem hánytam egyszer sem. Aztán a 3. hóaptól kb. mintha elvágták volna. Igazándiból bármit ettem nem nagyon múlt. Persze voltak ételek, amiket kifejezetten nem kívntam, na azokat kihagytam....

Reggelit ne hagyd ki! Ne várd meg míg végül azért lesz hányingered plusszban, mert üres a gyomrod! Ja, és legyen mindig valami kekszféle a táskádban. Boldog babavárást!

38 hetes kismama

2008. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sajnos ezzel én is így voltam a 15.hétig kb.aztán elmúlott.de nem tudtam ellenne semmit tenni, nekem semmi nem vált be.ha reggel ettem azért hánytam, ha nem ettem akkor meg azért.rosz volt, de már szupi minden, és az "emlékek mindent megszépítenek"

26hetes kismama, boldog babavárást

2008. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Egyél többször keveset és ha hányingered van,vegyél be B6 vitamint,nekem ezt ajánlotta a doki,kifejezetten émelygés ellen van.Többen mondták itt még,hogy a gyömbér(pl.keksz formájában) segíthet.15 hetes kismami
2008. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!tudom milyen erzes,en is ezzel kuzkodtem.barmit tettem,szedtem,ettem nem hasznalt,kijott belolem minden es borzaszto rosszul voltam,semmi nem hasznalt.

aztan a dkim irt egy torecan nevu gyogyszert,ez nagyon jo volt es azota sincs probléma.de azota megbaratkoztam a helyzetemmel is,azt olvastam a rosszulletek attol is lehetnek,hogy nem fogadod el a helyzeted,vagy naon felsz.nekem bevallt.jobbulast,fel a fejjel,ne fogjon ki rajtatok egy kis rosszullét:)

2008. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 6. héttől jött rám a hányinger, nekem is egész nap volt és nem hánytam egészen a 8. hétig, onnantól néha-néha és csak du. vagy este hánytam. Most már 14 hetes vagyok és sajnos még mindig rámjön a hányinger, ált. késő du. vagy este, pl. tegnap is összejött a hányás, szóval nem mondom, hogy "csak" pár hetet kell kibírnod, ez egyénfüggő. Nekem reggel a müzli tejjel jött be, háztartási keksz, napközben sokszor enni kisebb adagokat, kerülni minden fűszereset, mert attól a gyomrod is elkezd égni és abból jön a hányinger rögtön. Állítólag sima gyömbért is lehet venni és rágcsálni vagy inni, nekem nem jött be. B6 vitamint is szedtem, akkor sem volt jobb, szóval csak azzal tudlak vígasztalni, hogy nem vagy egyedül és együttérzek veled :) Kitartást!!!
2008. ápr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én szerncsés voltam, mert nem voltam rosszul, egy nap volt amikor viszont reggeltől nem maradt meg bennem semmi. Az orvosom azt mondta, hogy próbáljak meg hideg colát inni (ha kell kortyonként), ezt több embertől is hallottam, hogy segít. Meg a b6 vitamint szokták javasolni. kitartás!
2008. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!