Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok, a...

36 hetes kismama vagyok, a mai napon nagyon elkezdett fájni a derekam, de annyira, hogy nem bírok lehajolni sem! Ráadásul még hányingerrel és nagyon gyakori méhösszehúzodásokkal is küszködöm! Ugye az még nem lehet, hogy szüljek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! Boldog babavárást mindenkinek
2008. aug. 20. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor voltál dokinál?nyitva van már a méhszáj?Ha vannak értékeid akkor azt lécci ird le mert akkor könnyebb lenne a válaszadás!De sztem készülödik a babucid és nem sok idő van hátra a megszületéséhez!:)Üdv:37 hetes kismami
2008. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom!:-)Nem árt ha össze vagy már pakolva:-))Bár az is lehet h csak jósolgatsz!!

37 hetes kismami!

2008. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra figyelj azért, hogy egy órán belül a négy összehúzódásnál több már nem jó, akkor kell, hogy doki lásson!
2008. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

34 hetesen voltam utoljára dokinál és akkor még teljesen zárt voltam. Majd most megyek 25-én reggel szűrésre: vérvétel ctg, UH, stb...

Köszönöm a gyors válaszokat, azért remélem ezek még csak jóslófájások!

2008. aug. 21. 07:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!