Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ikrek? Képek lent!

Szerintetek ikrek? Képek lent!

Figyelt kérdés

Ha nem mi lehet az?

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. máj. 11. 16:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!Majd írok,ha van fejlemény.
2012. máj. 12. 10:36
 12/18 anonim ***** válasza:

Azért az eléggé gáz, ha csak szülésnél derül ki,hogy nem egy baba van!!!!!! Ilyen a XXI. században nem fordulhat elő, max akkor ha nem jár orvoshoz az illető.

Én láttam ikres UH képet, teljesen különálló volt a két "folt" Itt nekem az a furcsa, hogy nagyon eltérő a 2 folt mérete... szerintem nem ikrek...

Majd írd meg :)

K.

2012. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ha még valaki olvassa!

Ikrek lettek volna,de az egyik már nem él!

2012. jún. 6. 08:46
 14/18 anonim ***** válasza:

A másik baba jól van? Fejlődik szépen?

Te jól vagy?

2012. jún. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,hogy érdeklődsz!Jól van a másik,rendben van vele minden.Nálam a rosszullétek még tartanak sajnos,meg egy kicsit rossz lelkileg,hogy elvesztettem az egyiket.
2012. jún. 7. 08:30
 16/18 anonim ***** válasza:

Örülj neki, nézd a jó oldalát, nap mint nap olvasni hogy nem jön össze a baba, én is kicsit írígy vagyok hogy terhes vagy;)

Mi másodikat szeretnénk, az első is 3 év után jött össze, a másodikra lassan 1 éve gyúrunk, de nem jött még össze.

Majd lesz tesója a babádnak idővel!

2012. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hidd el neked is lesz.Mi 2 évet vártunk erre a babára,úgyhogy átérzem a helyzeted!
2012. jún. 7. 16:48
 18/18 anonim ***** válasza:

Ó, értem! Akkor azért volt 2 különböző méretű "folt" a képeken.

Ne legyél szomorú! Sajnos nagyon gyakran van ilyen. Aki a gyengébb, a természet nem segíti.

Vigyázz nagyon a másik babára és higgy benne, hogy minden rendben lesz!

Drukkolok!

K.

2012. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!