Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes és 5 napos vagyok?...

5 hetes és 5 napos vagyok? hétfön láttak szikholyagot.. az jo jel? hétfön lesz szivdobogás?

Figyelt kérdés
hétfön voltunk doktor bácsinál és a petezsák oriásit nött..és az elsöhöz képest a közepén volt egy fehér pötty..ami itt ott mintha folytatodott volna..de nem volt kivehetö konkrétan,csak nem volt szabályos..ez jo jel?idöben vagyok?1 hét mulva megyünk genetikai ultrahangra..ott már látunk szivdobogást?
2008. ápr. 22. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez jó jel! 6-7 hetesen már valószínűleg lesz szívhang!

Gratulálok!

2008. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen..remélem minden jl fog alakulni:)
2008. ápr. 22. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

nem értem miért mész egy hét múlva genetikai u.h.-ra.az első a 12.héten van.7hetesen általában már van szívhang.

gratula a babához

2008. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért mert ez a doki minden kismamát elküld ilyen korán..igy akarja kiszürni korán a ha valakinál probléma van..ma mondták a többiek..és havonta oda küld minket..én csak örülök ennek hiszen az sokkal alaposabb mint a sima uh..
2008. ápr. 22. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!