Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Történt Nálatok is...

Kismamik! Történt Nálatok is ilyen, hogy még a 40. hétben is teljesen zárt volt a méhszáj, doki szerint még nincs esély a szülésre, és mégis megszült?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:

A szomszédom 3 hete szült úgy a 40. hetet betöltve, hogy hétfőn még teljesen zárt volt a méhszáj. Elkeseredve jött haza, hogy semmi...

Aztán kedden 2 és fél óra alatt megszületett a második kislánya!


Hajrá! Kitartás!

2009. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
reggel hajnali 5 kor zárt volt a méhszájam este 11 kor mentünk szülni!
2009. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor még van esély rá?!
2009. jún. 25. 14:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Esély persze megvan rá, de mindenki más. Nekem zárva volt a méhszájam és a dokik meg is mondták, hogy nem lesz semmi. 41 héten megindították a szülést, mert nem akart kibújni a kis huncut. Ne siettesd! Tudom, hogy a vége már milyen nehéz, de hidd el pihenj, amíg tudsz. Nehéz hetek jönnek. Könnyű szülést neked.
2009. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze hogyvan rá esély...esély mindenre van.Tök egyedi dolog,van aki hetekig 1 ujjnyira ki van tágulva mégsem szül meg időr,rávitt egy hetet(ismerek ilyet).Aztán mások meg nem tágulnak hiába vannak a fájások.A szülés teli van meglepetéssel,senki (még az orovs sem!)tudhatja 100%-osan mi fog következni.De egy biztos:benned nem marad!Könnyű szülést,addig is pihenj sokat!
2009. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia


Én is hasonló helyzetben vagyok. Az az érzésem soha nem indul el a picurám. KITARTÁS!!!!

40+1 km

2009. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A nővérem 2 héttel túlhordta a babáját, és teljesen egészséges babát szült, még nem indult be neki az anyagcseréje, figyelték a magzatvíz tisztaságát. Végül kapott valami gyógyszert, amitől elkezdett tágulni. Burokrepesztésre nem került sor, és természetes úton szült.


Szerintem sokan túlhordják, ne aggódj! A szülés napja nem 100%, azt nem tudják ennyire pontosan meghatározni.

2009. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!
2009. jún. 26. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!