Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesgondozásba vételkor...

Terhesgondozásba vételkor (kb.8 hetesen) milyen vizsgálatok lesznek legelőször?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Vérvétel-1.a laborba,2. az orvosnál

belgyógyászat

fogorvos

ultrahang

ennyi...

2009. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nőgyógyásznál uh vizsgálat, megnézi a magzatot, ad egy igazolást a terhességről amivel lehet menni a védőnőhöt lehetőleg 12hét betöltése előtt, a védőnő kiállítja a kiskönyvet, felveszi az adataidat, vérnyomást és súlyt mér,

Boldog babavárást,

33 hetes kismama:)

2009. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
uh, a terhességi kor megállapítására, kézi méh és méhszáj vizsgálat. Megkapod a beutalókat is: vérvétel, 12 hetes uh, fogorvos, belgyógyászat, a következő 1 hónapban ezeket kell megcsináltatni, j aés a dawn szűrésről is kérj felvilágosítást hogy időben el tudják végezni azt a vérvételt is!
2009. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat! A belgyógyászati vizsgálatnál mi történik pontosan? Illetve mindenképpen megvizsgál kézzel is az orvos???
2009. jún. 25. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Második válaszadó vagyok, a belgyógyászati vizsgálatot a háziorvos csinálja, vérnyomást mér, ekg-t néz, látást,teljes vérképet kért, ezekre emlékszem, nekem a dokim kézzel nem csinált vizsgálatot, majd csak miután betöltöttem a 12 hetet, hüvelyi uh-val nézte addig a babát.
2009. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!