Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire befolyásolja az...

Mennyire befolyásolja az ultrahangot?

Figyelt kérdés
A huvelyi ultrahangot mennyire befolyásolja a teli húgyhólyag?Tényleg nem lehet akkor látni a nagyon korai 4-5 hetes terhességet?
2012. máj. 10. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

nem érdemes olyan korán uh-ra menni, mert akkor még nincs szívhang. És úgyis visszahívnak későbbre egy másik időpontban, mikor már kb 7-8 hetes leszel.

Tehát szerintem felesleges ennyire korán menni.

2012. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno mindig azt mondták teli hólyaggal menjek.
2012. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teli hólyaggal hasi ultrahangra kell menni, a hüvelyire üressel.


4+6 hetes üres hólyagos terhességemnél is csak petezsákot láttak.

Érdemesebb 7 hetesen menni tényleg, amikor már szívhang is van :)

2012. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasi uh-ra kell menni telt hólyaggal (12. hétig). Fölöslegesen mennél, mert még nem lenne szívhang.
2012. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat.már megijedtem,mert pozitív teszt után ma vagyok a 36.napon és elmentem orvoshoz.de amúgy is mentem volna rákszurore.és nem látott semmit,csak érezte,hogy duzadtabb a méhem és a méhnyálkahártya vastagabb,de mást nem látott.azt mondta,hogy a vastag hártya lehet menzi elott is,de hát nekem 4 POZITIV tesztem van.és eszembe jutott,hogy mindig 2 not hívnak be egyszerre.az egyiket vizsgálja a másik pedig készuodik.és én kifogtam egy terhes not,akit nagyon sokáig ultrahangozott és nagyon kelett volna már pisilnem amikor behívott.ugy tartottam vissza.
2012. máj. 10. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
egyebkent meg a 12 hetire meg mar mindegy hogy teli vagy ures, en pont elotte mentem el pisili ott a rendeloben es megis gyonyoruen latszott.
2012. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!