Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mivel lehet...

Terhesség alatt mivel lehet kezelni az allergiát?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen allergia?

Nekem ételallergiám van, és azt kálciummal kezelhettem, gyógyszerrel nem.

De természetesen nagyon durva allergiánál az orvos tanácsát kérd ki, mert sokkal többet árt, ha nagyon szenvedsz, minthogy beveszel néha valamit.

2012. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig semmire sem voltam allergiás, de most, hogy virít a nyárfa, nem kapok levegőt és náthás tüneteim vannak.
2012. máj. 10. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim a Rhinospray-t és az Otrivint ajánlotta orrdugulásra.Nekem bevált.

22hkm

2012. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én most a napokban teszteltem pozítívat azóta viszont tüsszögök,meg mindig el van dugulva az orrom,akkor ez most allergia vagy terhességi tünet???Még dokinál nem voltam.
2012. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem porallergiám van, amire évek óta gyógyszert szedek, de terhesség alatt nem lehet, ezért most homeopátiás bogyókkal kúrálom magam. Úgy néz ki segít. Viszketés és bőrkiütés formájában jön ki rajtam az allergia, ezért a csalánosat szedem, de a gyógyszertárban tudnak segíteni, hogy melyiket kell szedni. Itt tünetenként másmilyet kell, ezért fontos, hogy milyen formában jön elő. Más jó a kiütésre, és más az orrfolyásra is.
2012. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4es

szerintem csak terhességi tünet,orrdugulás sokszor az.Próbáld ki a tengervizes orrspray valamelyikét,hátha neked segít.Nekem sajna nem.

2012. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
köszönöm válaszod.4es voltam.
2012. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!