Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség esetén a tünetek...

Ikerterhesség esetén a tünetek is erősebbek mint egy babánál?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem, csak kicsit jobban kell rájuk vigyázni, főleg, ha már nagyok, nehogy baj legyen. talán annyi,hogy kicsit korábban szoktak világra jönni, mint egy baba.
2008. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia én ikreket várok 19.héten vagyok. A hányinger, hányás az nagyon intenzív volt vagy 2-3 hétig.(9-11 hét)

Most már jól vagyok nem fáj semmim de sok pihenést javasolnak, mivel az ikerterhesség az magában már veszélyeztetett terhesség. Ezt komolyan kell venni és a terhességet sem hordod 40 héten át, jó ha eléred a 37. hetet. A doki is intenzívebben követi a terhességet, bízz benne! Azért nem akarlak ilyeszgetni! Nekem nincs összehasonlítási alapom, de szerintem én jól viselem.

Jó babavárást!

2008. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2008. ápr. 22. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Igeeeen! Egy hónaposak az ikerbabáim.

A pozitív szemlélet, és hozzállás fontosabb mint bármikor. És a végefelé rengeteg pihenés!!!! ( Én egy napot nem töltöttem klinikán "fölöslegesen ", csak szülni mentem be, mert ezt betartottam )

Az első 3 hónapban tényleg erősebb rosszulléteim voltak, de ez nem törvényszerű, viszont folyamatosan aludtam :-))). Késöbb viszont olyan volt mint egy normál terhesség csak gyorsabban nőtt a hasam és nagyobb is volt...( tapasztalat, már van egy nagyfiam )

Sok sikert kívánok.

2008. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24 hetes ikerterhességem van.Eleinte ugyanolyan rosszuléteim voltak mint az elöző két terhességemnél,de most nehezebben viselem a járkálást-fájnak a csontjaim főleg délutánra jön elő pedig táppénzen vagyok pihenek itthon éppen csak a nagyon szükséges könnyebb házimunkát végzem el.A hasam viszont nagyobb mint "az egy babás terhességnél"
2009. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két egy babás terhességem volt. Mindkettővel végig terhességi vészes hányásom volt, a tesztek majd "szétrobbantak" a nemvárt utáni 1. és 4. napon. A második sajnos nem maradt meg, vele még intenzívebbek voltak a tünetek. Az első már ovis, vele szülésig hánytam, pedig ő is egyedül volt.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy egy babával is lehetnek nagyon erős tünetek.

2010. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!