Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? 3 hete nem jött...

Baj lehet? 3 hete nem jött meg a mensim,2 tesztem is pozitív, dokinál még nem voltam.

Figyelt kérdés
Tegnap délután cseppnyi barna folyásom volt, éjjel semmi. Ma reggel Wc-zés után a papíron láttam barna folyást, azóta semmi. Lehetséges, hogy az erölködéstől van? Nagyon félek, hogy baj lesz a babával!
2008. ápr. 22. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az elején előfordulhat a barnázás, de ha már 3 hete késik, akkor elmehetnél dokihoz. Már csak a megnyugatás miatt is!
2008. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja, és pénteken lenne a köv. mensi, lehet az kavar be? Mit csináljak?
2008. ápr. 22. 08:44
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom már voltam is a múlt héten, csak a dokinak elkellett mennie. Ma délután megyek hozzá, csak az még olyan sokára lesz. :-(
2008. ápr. 22. 08:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat. Én is a 7.héten mentem dokihoz először, bár nekem akkor derült ki.Nekem is 2-3szor voltak ilyen kis barnázások, azért teszteltem ilyen későn.Rengeteget pihenj, ne erőltesd meg magad, és mihamarabb menj dokihoz, szedjél terhességi vitamint, mert annak legfőképpen a terhesség elején van értelme.Sok sikert 40 hetes kismama
2008. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elevitet szedek. Megpróbálok megnyugodni, és türelmesen kivárni a délután, bár nem lesz könnyű. Köszi a választ! Könnyű szülést és jó egészséget kivánok!
2008. ápr. 22. 08:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lessz semmi baj. Erre gondolj, és ne stresszeld magad. Ha már szeded az elevitet az nagyon jó.Bár én gravidát szedtem, de ez is megfelel, ha nem okoz székrekedés, nem azt csinált. 40 hetes kismama
2008. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha van ez a folyás, attól még megvizsgál a doki?
2008. ápr. 22. 08:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztosan meg fog vizsgálni, hiszen azért mész hozzá, hogy megtudd minden rendben van-e a babával. Ne aggódj!
2008. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem végig volt, és most is van.Néha több, néha kevesebb. Ha nincs szaga, nem túros, nem véres, akkor semmi baj. Valakinek van, valakinek nincs. Teljesen normális. 40 hetes kismama
2008. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat! Jó egészséget mindenkinek!
2008. ápr. 22. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!