Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem voltam meg dokinal, mert...

Nem voltam meg dokinal, mert csak most lett pozitiv a tesztem?

Figyelt kérdés

Kicsit felek,mert ez elott volt 2 missed ab.

Szerintetek veszelyeztett vagyok?

Sajna olyan munkat vegzek ami,sok hajolgatassal jar,szobakat takaritok egy szallodaban?Mit tegyek?


2009. ápr. 26. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sztem veszélyeztetettnek számítasz!

Külföldön dolgozol? Igaz, mindegy is, menj orvoshoz, kérj papírt arről, h terhes vagy és h veszélyeztetett és mondd meg a munkáltatódnak. Otthon is el lehet menni táppénzre, külföldön meg odafigyelnek erre és adnak olyan munkát, ami könnyebb. Ez tapasztalat. Én felszolgálok külföldön. Törvény védi a terhes kismamákat, nem rughatnak ki és elvileg mindenhol ingyenes ha jól tudom a kismamák orvosi ellátása...

2009. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen vigyáznod kell magadra! És amilyen gyorsan tudsz, menj el orvoshoz! És kb. hányadik héten jársz, mert ezt nem is írtad! Amit feltétlenül kerülj, az a meleg ülőfürdő és az emelgetés. Sajnos rossz tapasztalatom van nekem is ezzel kapcsolatosan. És persze amint kiderül, hogy babát vársz, ahogy az előttem szóló is mondta, szólj a munkahelyeden és kérj könnyebben elvégezhető feladatot!
2009. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!